Domena: https://jztl.pl/
Dodano: 2023-04-20
Telefon: 601813339
Adres: Plac Grzybowski 10
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-104
Źródła:
https://jztl.pl/sprawy-karne-gospodarcze-oraz-karno-skarbowe/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Adwokat od spraw karno-skarbowych w Warszawie - zakres proponowanych usług


Prawo karno-skarbowe jest częścią prawa karnego i koncentruje się na przepisach związanych z odpowiedzialnością osób fizycznych, które dopuściły się przestępstwa bądź wykroczenia. Ponoszą ją także przedsiębiorcy niestosujący się do przepisów lub mający problemy podatkowe. Niekiedy wynikają one z braku wiedzy oraz kierunkowego wykształcenia. Niektórzy ponoszą karę za nieterminowe wywiązywanie się z obowiązków podatkowych czy niewłaściwą interpretację poszczególnych zapisów.

Jednym ze sposobów na zmniejszenie ryzyka pojawiania się problemów jest nawiązanie współpracy z przedstawicielem kancelarii Ziobrowski Tax&Law w Warszawie. Adwokat zajmujący się sprawami karno-skarbowymi zapobiega bankructwu i uczestniczy w postępowaniach przedsądowych oraz sądowych. Innymi słowy, jest to pełnomocnik reprezentujący klientów w trakcie rozpraw i zajmujący się formalnościami. Współpracuje między innymi z podatnikami, którzy pomylili się w rozliczeniach lub celowo zataili pewne informacje, co wiąże się z surowymi konsekwencjami, a w niektórych sytuacjach z karą pozbawienia wolności.

Oczywiście niedopełnienia obowiązków bywają efektem błędów ludzkich, braku wiedzy czy natłoku zobowiązań, choć nie zawsze tak jest. Nieprzestrzeganie przepisów prawnych jest uznawane za wykroczenie lub przestępstwo skarbowe, co wiąże się z rozpoczęciem postępowania sądowego. Podejrzani przygotowujący się do rozpraw lub chcący dowiedzieć się czegoś więcej na temat obowiązującego prawa nawiązują współpracę ze wspomnianą kancelarią, realizującą usługi w ramach outsourcingu.

Jej przedstawiciele uczestniczą w sprawach dotyczących wyłudzeń, przemytu celnego, podatku VAT oraz oszustw podatkowych. Zajmują się także kwestiami związanymi z dochodami pochodzącymi z nieujawnionych źródeł i biorą udział w postępowaniach zlecanych przed Urzędy Skarbowe. Każdorazowo dążą do uzyskania możliwie jak najłagodniejszego wyroku, w tym całkowitego umorzenia czy niewysokiej grzywny, a jeśli zachodzi taka potrzeba, przygotowują odwołania.Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów