Domena: http://www.domopieki.net/
Dodano: 2021-05-18
Telefon: 22 722-97-76
Adres: Pohulanka 71
Miejscowość: Stare Babice
Kod pocztowy: 05-082
Źródła:
http://www.domopieki.net/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Dom spokojnej starości Warszawa


Zapotrzebowanie na prywatne domy opieki z roku na rok rośnie. Na taki stan rzeczy wpływa przede wszystkim postępujące starzenie się społeczeństwa oraz choroby, na które zapada coraz więcej osób w wieku emerytalnym. Nierzadko potrzebują one stałej, specjalistycznej opieki lekarza oraz pomocy w codziennych czynnościach. Tego typu świadczenia nie zawsze mogą być zapewnione przez członków najbliższej rodziny. Nierzadko choroba seniora jest nawet marginalizowana lub też traktowana jako czynnik destabilizujący życie, utrudniający wykonywanie pracy zawodowej czy ograniczający czas wolny. 

Oddanie osoby starszej i chorej do domu opieki jest więc rozwiązaniem traktowanym jako zadowalające obie strony. Dzięki temu, że tego typu ośrodki dysponują profesjonalną kadrą, w tym także specjalistami medykami, masażystami, rehabilitantami oraz opiekunami medycznymi, a także doskonale wyposażonym zapleczem sanitarnym, mieszkaniowym czy też rozmaitymi strefami relaksu, stanowią one dużo bezpieczniejszą i ciekawszą dla pacjenta alternatywę niż przebywanie przez większość czasu samotnie w mieszkaniu, gdy reszta rodziny znajduje się w pracy, szkole lub wyjechała za granicę w celach zarobkowych. 

Liczba miejsc w takich ośrodkach opieki dla osób starszych jest ograniczona. Przykładowo dom spokojnej starości zlokalizowany w okolicach Warszawy dysponuje 40 łóżkami, dostarczając pacjentom wszystko to, co jest im potrzebne do zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i zadowolenia. Dokładny zakres proponowanych świadczeń oraz opis tego, z czego mogą skorzystać osoby przebywające we wspomnianej placówce, można znaleźć na stronie internetowej domopieki.net.

Usługi świadczone w ramach opieki nad pacjentami są płatne, jednak ich koszt i tak jest zazwyczaj niższy, niż podobny zakres pomocy, wykonywany przez zatrudnioną indywidualnie pielęgniarkę czy opiekuna medycznego. Kontakt tylko z jedną osobą nie jest korzystny dla chorego. Dużo lepszą alternatywą jest przebywanie w gronie wykwalifikowanej kadry specjalistów oraz wśród innych pacjentów, z którymi można nawiązać nowe, ciekawe znajomości. Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów