Domena: https://yvon.pl/pl/
Dodano: 2022-08-11
Telefon: 185211115
Adres: Grottgera 3
Miejscowość: Nowy Sącz
Kod pocztowy: 33-300
Źródła:
https://yvon.pl/pl/kolczyki-z-materia%C5%82u
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jedwab
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kolczyk




Wystaw Komentarz





Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!



Jakie zalety mają kolczyki z jedwabiu?


Biżuteria sztuczna jest tworzona z najróżniejszych materiałów. Właściwie nie ma w tej materii żadnych ograniczeń i jest to jeden z powodów, dla których ozdoby takie wybierane są chętnie, nawet przez te panie, które mogą śmiało pozwolić sobie na zakup ozdób szlachetnych. Wyroby ze złota czy srebra nie są aż tak oryginalne, trudno jest za ich pomocą wyróżnić się z tłumu i podkreślić zwłaszcza niektóre style. Pragnąc prezentować się niesztampowo i mieć nietypowe ozdoby, na pewno warto stawiać na wyroby sztuczne, na przykład efektowne kolczyki z jedwabiu, które oferuje hurtownia Yvon.

Jest to znakomity dodatek dla kobiet lubiących niepowtarzalne ozdoby, w dodatku mocno rzucające się w oczy. Eleganckie, małe kolczyki na sztyftach, z metali szlachetnych, nie zawsze sprawdzają się dobrze. Chcąc podkreślić swój styl, na przykład tak modny ostatnio boho, czy też dodać charakteru szalonym wakacyjnym stylizacjom, warto postawić na takie wyroby. Jedwabne kolczyki prezentują się fantastycznie, stanowią nowość i mocno różnią się od tego, co można znaleźć w większości sklepów z biżuterią, a także w szkatułkach kobiet. Są też bardzo kobiece, sprawdzą się zatem do takich stylizacji. Doskonale będą pasować do romantycznych bluzeczek i zwiewnych spódnic, choć oczywiście nie tylko. Za ich pomocą można też urozmaicać zwyczajne stylizacje, na przykład zestawy z jeansami.

Ozdoby te są chętnie wybierane także z tego względu, że są duże, efektowne, a jednocześnie wygodne. Duże kolczyki, mocno rzucające się w oczy, wyglądają świetnie i są chętnie wybierane przez wiele pań, ale duża część z nich nie jest w stanie ich nosić, zwłaszcza przez dłuższy czas. Powodem tego jest ich spora waga w przypadku wykonania na przykład z metalu. Ultralekki jedwab jest niewyczuwalny, można zatem zapomnieć o dyskomforcie i cieszyć się pięknymi ozdobami bez żadnych ograniczeń, nosząc je przez cały dzień.

Produkty te są też cenione przez wybierające je klientki ze względu na ich wytrzymałość. Wysokiej jakości materiał nie strzępi się i nie traci estetycznego wyglądu nawet w przypadku częstego noszenia kolczyków.



Inne w pobliżu

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

King Parking Balice

Radecka, Lucyna Radecka