Domena: https://wza-online.pl/
Dodano: 2023-10-31
Telefon: +48 61 6661977
Adres: KowalewicKa 12
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 60-002
Źródła:
https://wza-online.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jaka aplikacja do głosowania online?


Obecnie, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii możliwe jest przeprowadzenie szybkiego i tajnego głosowania elektronicznego. Takie rozwiązanie ma szerokie zastosowanie. Niezbędna jest oczywiście odpowiednia aplikacja do głosowania online. Warto postawić na sprawdzonego producenta, zapewniającego wsparcie oraz wybrać narzędzie, które jest proste w obsłudze. 

Jakie jest zastosowanie systemów do głosowania online?

Nowoczesne oprogramowania można zwykle konfigurować, uwzględniając rodzaj organizowanych głosowań, a także potrzeby zamawiającego. Pozwala to na szerokie wykorzystanie aplikacji do przeprowadzania m.in.:

  • ankiet wśród klientów,
  • badań opinii,
  • wyborów na określone stanowisko (w niektórych krajach również wyborów parlamentarnych,
  • głosowań związanych z projektami ujętych w budżecie obywatelskim,
  • walnych zgromadzeń zarządów spółek prawa handlowego,
  • posiedzeń samorządów.

Komu powierzyć obsługę głosowań online?

Organizacja głosowania, szczególnie gdy uczestniczy w nim spora liczba osób, jest czasochłonna i skomplikowana. Nie ma tutaj jednak miejsce na pomyłkę w zliczaniu oddanych głosów czy zastosowaniu awaryjnego sprzętu. Najlepiej więc podjąć współpracę z firmą, która specjalizuje się w przeprowadzaniu tego typu działań, z uwzględnieniem głosowań stacjonarnych, online oraz hybrydowych. Na stronie dostępnej pod adresem wza-online.pl można znaleźć informacje na temat polskiego producenta nowoczesnego systemu WZA24 wykorzystywanego właśnie podczas głosowań online.

Firma zapewnia kompleksowe wsparcie (łącznie z konfiguracją i uruchomieniem programu, a także zliczaniem głosów czy organizacją telekonferencji). Producent dysponuje również niezbędnym sprzętem, w tym tabletami, terminalami i bezprzewodowymi pilotami z szyfrowaną komunikacją radiową. Co ważne, urządzenia nadają się do przeprowadzenia głosowania z odpowiedziami wielokrotnego wyboru i z wariantami za/przeciw/wstrzymuję się. Ponadto należy podkreślić, że proponowany system powstał we współpracy z notariuszami i prawnikami, dlatego jest zgodny z KSH. Program jest też dwujęzyczny (obsługiwane języki to polski oraz angielski). 

Na firmowej stronie można zapoznać się ze szczegółowym opisem aplikacji oraz jej możliwości, a także parametrami technicznymi wypożyczanego sprzętu do głosowania. W razie dodatkowych pytań przedstawiciele marki chętnie służą radą.Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter