Domena: https://vernus-pasze.pl
Dodano: 2023-08-02
Telefon: 798347757
Adres: Partyzancka 60
Miejscowość: Pabianice
Kod pocztowy: 95-200
Źródła:
https://vernus-pasze.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jakie pasze dla zwierząt można znaleźć u dobrych producentów?


Każdy żywy organizm potrzebuje odpowiednich składników odżywczych, dlatego wielu hodowców zwierząt poszukuje odpowiednich mieszanek paszowych, które uzupełnią ewentualne niedobory. Na rynku można znaleźć wiele pasz odpowiednich dla bydła, trzody chlewnej oraz innych zwierząt hodowlanych. Warto zdecydować się na zakup takich, które zostały stworzone zgodnie z normami i standardami, są bezpieczne i cechują się biodostępnością mikro- i makroskładników.

Chcąc zadbać o zwierzęta i zapewnić im odpowiednią dla danego gatunku jakość mieszanki paszowej, warto wybrać produkty pochodzące od certyfikowanych wytwórców. Firmą produkującą składniki pasz i koncentraty białkowo-energetyczne z nasion soi i łubinu wolnych od modyfikacji genetycznej jest Vernus Sp. z o.o. Jest to producent pasz wysokiej jakości, smacznych i ekologicznych. W jego asortymencie są m.in.:

  • mieszanki paszowe dla zwierząt hodowlanych,
  • białko chronione dla bydła,
  • tłuszcz chroniony dla bydła,
  • mączka sojowa dla prosiąt.

Polecane przez tę firmę pasze wytwarzane są z użyciem najnowszych technologii. Wykorzystywane w produkcji surowce poddaje się procesowi ekstruzji, czyli gnieceniu pod ciśnieniem, podczas którego wytwarza się też wysoka temperatura. Gotowe wyroby zachowują najcenniejsze składniki odżywcze, dzięki czemu korzystnie wpływają na organizmy karmionych nimi zwierząt.

Producent zapewnia, że w jego wyrobach nie ma:

  • dodatków smakowych,
  • barwników,
  • konserwantów,
  • pestycydów.

Surowce do produkcji pozyskiwane są od stałych, sprawdzonych, lokalnych dostawców. Najlepszym dowodem na to, że są to produkty wysokie jakości, jest fakt, że znajdują one nabywców nie tylko w kraju, ale również za granicą. Doskonałą jakość mieszanek paszowych i dodatków potwierdzają certyfikaty GMP+, HACCP, QS i VLOG.


Inne w pobliżu

Mój Kot*PL

Maciej Dirbach My3Deko

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne