Domena: https://varimed.pl
Dodano: 2022-11-12
Telefon: 71 361 14 18
Adres: Tadeusza Kościuszki 115
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 50-442
Źródła:
https://varimed.pl/mycie-przechowywanie-endoskopow/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Szafy endoskopowe i zasady przechowywania endoskopów


Sprzęt endoskopowy jest dość delikatny i kruchy. Z tego względu powinien być w odpowiedni sposób przechowywany,  najlepiej w pozycji pionowej z końcówką skierowaną w dół. Dzięki temu nie dojdzie do uszkodzenia optyki wziernikowej podczas przechowywania lub transportu urządzenia. Natomiast do ochrony jego powierzchni przed zarysowaniami lub otarciami, spowodowanymi przez inne przedmioty podczas transportu, należy stosować pokrowiec z miękkiej tkaniny.

Do przechowywania endoskopu można używać pudełka lub etui  umieszczonego w chłodnym, suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Poza tym istotna jest odpowiednia konserwacja tego delikatnego urządzenia. Najlepszym sposobem na wyczyszczenie endoskopu jest użycie wody destylowanej i miękkiej szmatki. Chcąc mieć pewność co do tego, że endoskop jest poprawnie przechowywany, warto skorzystać z oferty opisanej na stronie internetowej varimed.pl. Pod tym adresem działa sprzedawca, w którego ofercie są szafy endoskopowe. Zostały one stworzone w ten sposób, aby zapewniać również automatyczną dezynfekcję dużych partii endoskopów. Z tego względu świetnie sprawdzają się w placówkach medycznych. Mogą być stosowane z różnymi środkami czyszczącymi, zarówno w gotowej wersji, jak i z koncentratu. Urządzenie jest stworzone tak, aby zapewnić dokładne czyszczenie endoskopów każdego typu, w tym gastroskopów, kolonoskopów oraz endosonografów. Szafy zostały zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej kompaktowe, do tego posiadają niezwykle efektywny system osuszania, dzięki czemu czyszczenie zajmuje niewiele czasu. Dzięki polskiemu menu obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Bezpieczeństwo korzystania z maszyny zwiększa obecność alarmu który włącza się przy otworzeniu drzwi. Oświetlenie zostało wykonane przy użyciu diod typu LED, dzięki czemu jest energooszczędne. Sprężarki działają w sposób automatyczny, podobnie jak system przeznaczony do wietrzenia komór roboczych.

Więcej informacji na temat sprzedawanych produktów znajduje się na stronie internetowej sprzedawcy. Warto również zapoznać się z urządzeniami przeznaczonymi do wykonywania specjalistycznych badań lekarskich. W razie pytań wystarczy skorzystać z profesjonalnego doradztwa zapewnianego przez pracowników firmy. Asortyment jest na bieżąco poszerzany o nowe produkty od sprawdzonych marek.Inne w pobliżu

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Perfect Bust