Domena: https://uzywane-kompresory.pl
Dodano: 2022-03-19
Telefon: 883 252 909
Adres: Drogowców 7
Miejscowość: Dębica
Kod pocztowy: 39-200
Źródła:
https://uzywane-kompresory.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy kupno kompresora używanego to dobra inwestycja?


Zakup nowych części zamiennych do zakładu produkcyjnego może być sporym obciążeniem dla firmowego budżetu. Wielu przedsiębiorców, których biznes generuje zapotrzebowanie na wymianę nie jednego, a wielu kosztownych elementów, decyduje się na skorzystanie z tańszych, używanych podzespołów i urządzeń. Takie działanie należy jednak dobrze przemyśleć. Podstawą jest przede wszystkim wybór sprawdzonego dostawcy, który jest w stanie zaproponować klientowi poszukiwane przez niego części z drugiej ręki w korzystnej cenie, jednocześnie gwarantując ich pełną sprawność.

Nabywanie używanych przedmiotów z niepewnego źródła lub bez odpowiedniego certyfikatu jakości może okazać się bardzo niebezpieczne. Podczas korzystania  takiego nieweryfikowanego sprzętu wzrasta ryzyko szybkiego zniszczenia urządzenia, a nawet groźnego dla pracowników wybuchu. Wypadki tego rodzaju zdarzają się, gdy na stanie firmy pojawia się starszy, niesprawdzony kompresor. Używany model o dużej objętości wewnętrznej może doprowadzić podczas rozszczelnienia do poważnych strat, znacznie przekraczających oszczędności, jakie zyskał przedsiębiorca, wybierając towar będący używką kupioną od kogoś, kto zaoferował po prostu najniższą cenę.

Oprócz upewnienia się, czy dostawca może zagwarantować oczekiwaną jakość zakupu, warto wybrać model jak najbardziej uniwersalny. Kompresory to urządzenia o bardzo szerokim zastosowaniu, które są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Możliwość bezproblemowego przełączenia końcówek pozwoli używać maszyny do wielu czynności, zapewniając ciągłość pracy przy tanich kosztach. Dostępne obecnie w sprzedaży modele można dopasować do indywidualnych potrzeb zakładu pod względem między innymi pojemności czy siły urządzenia. 

Szeroki wybór używanych kompresorów można znaleźć w ofercie na stronie internetowej uzywane-kompresory.pl. Dostawca, który ogłasza się pod podanym linkiem, to firma posiadająca własne zaplecze technologiczne, gdzie doświadczona kadra przeprowadza niezbędne testy sprzętu i dokonuje wymaganych napraw. W razie konieczności wymiany podzespołów mechanicy korzystają z oryginalnych zamienników. Klient otrzymuje więc produkt używany, ale sprawny i mogący służyć jeszcze przez długi czas, a także przede wszystkim tańszy niż oryginalny wrób, który dopiero zjechał z taśmy produkcyjnej.Inne w pobliżu

Pianfol Sp. z o. o.

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.

Potęga Tlenu