Domena: https://www.zwcad.pl
Dodano: 2023-04-04
Telefon: 33 307 01 95
Adres: Chryzantemowa 5
Miejscowość: Bielsko-Biała
Kod pocztowy: 43-300
Źródła:
https://www.zwcad.pl/home/darmowa-przegladarka-cad.html

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!DWG Viever - czy to darmowy program?


Podstawą każdej realizacji budowlanej jest odpowiednio przemyślany i dopracowany projekt. Do jego przygotowania warto wybrać sprawdzone narzędzia pozwalające na operowanie danymi w zadowalającym stopniu, w tym umożliwiające szybką edycję, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Dostrzegając od lat wymogi rynku, firma Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o. stara się na bieżąco rozszerzać ofertę o nowe, przydatne w wielu branżach rozwiązania wykorzystujące technologię informatyczną. Polecanym obecnie produktem jest DWG Viever. To darmowy program - przeglądarka, którego funkcjonalność i przydatność doceniło do tej pory wielu użytkowników. Działa na popularnych systemach operacyjnych, nie ma więc problemów z jego zainstalowaniem. Stanowi duże ułatwienie w codziennej pracy osób zajmujących się szeroko rozumianym projektowaniem przestrzennym.

Firma zapewnia wsparcie doradcze oraz merytoryczne przy doborze programu. Zaprasza do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem dostępnego na stronie dostawcy chatbota. Proponuje również szereg innych rozwiązań informatycznych. Zachęca do sprawdzania nowości ofertowych, dzięki którym można doposażyć własną działalność w przydatne narzędzia pozwalające efektywniej i szybciej tworzyć projekty pod zamówienia.

Główna siedziba firmy znajduje się w Bielsku-Białej, jednak dostawca nie działa regionalnie i realizuje zlecenia od klientów z terenu całego kraju. Udostępnia programy z menu w języku polskim, z intuicyjnym interfejsem, co znacznie upraszcza korzystanie z nich. Można je także bezproblemowo personalizować, uzyskując tym samym wartościowe wsparcie dla prowadzonego biznesu w takim zakresie, w jakim jest to niezbędne podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Inne w pobliżu

Optyk Rozmus Eye Care

"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka

Moniuszki 7 Sp. z o. o.