Domena: https://unilog.eu
Dodano: 2022-08-10
Telefon: 58 667 99 99
Adres: Polska 19
Miejscowość: Gdynia
Kod pocztowy: 81-339
Źródła:
https://unilog.eu/en/usluga/sea-freight/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czym jest sea freight?


Obecnie fracht jest obsługiwany na szereg różnych sposobów, a jedną z metod translokacji ładunków należących do klientów, jest transport morski. To idealne rozwiązanie dla osób oszczędnych, chcących zrezygnować z samolotów, które planują przewóz towarów o dużych gabarytach na spore odległości. Transport morski wykorzystywany jest od wieków i stanowi alternatywę dla kolei i samochodów ciężarowych lub dostawczych. Jednostki pływające czekające na klientów to między innymi kontenerowce, tankowce, drobnicowce oraz chemikaliowce.

Przedsiębiorstwa realizujące tego typu usługi proponują żeglugę krajową, międzynarodową oraz przybrzeżną. Transport, o jakim mowa, zajmuje więcej czasu w porównaniu do pozostałych rozwiązań dostępnych na rynku, dlatego bywa nieoceniony wśród firm sprzedających produkty z długim terminem przydatności. Do korzyści wynikających z wyboru transportu morskiego zalicza się też niewielkie ryzyko awarii statków oraz zniszczenia lub kradzieży ładunków, co sprawia, że docierają one do punktu docelowego w nienaruszonym stanie.

Firmą realizującą usługi z zakresu spedycji morskiej, czyli sea freight, jest Uni-Logistics. Została ona założona w 2007 roku i od tego czasu współpracuje z klientami o różnych potrzebach. Najważniejszym atutem tego typu transportu są duże możliwości związane z kształtami i rozmiarami ładunków. Znajduje on zastosowanie wśród osób planujących przetransportować samochody, maszyny rolnicze, turbiny wiatrowe czy ładunki drobnicowe, które są umieszczane w szczelnych kontenerach. Konstrukcje te chronią przewożone rzeczy przed działaniem czynników pogodowych.

Na transport morski decydują się także przedsiębiorcy chcące przewieźć ropę. Czeka na nich doskonale rozwinięta infrastruktura, dająca szansę dotarcia do najodleglejszych zakątków, przy niedużych nakładach finansowych. Jest to efektem coraz większej liczby portów oraz szlaków transportowych. Proponowane usługi są rekomendowane ze względu na pojemność statków, jak i możliwość przetransportowania niemalże każdego ładunku.Inne w pobliżu

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

APE-LP

Polski producent karmy dla psów i kotów - CANIVERA