Domena: http://treedental.pl/
Dodano: 2019-04-21
Telefon: 570 555 966
Adres: Józefa Bilskiego 2
Miejscowość: Gniezno
Kod pocztowy: 62-200
Źródła:
http://treedental.pl/2017-07-12-13-34-08/implanty-zebow

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!http://treedental.pl/ - Implanty Gniezno


Niektóre osoby bardzo dbają o zęby i systematycznie chodzą do stomatologa, a i tak zęby im się psują. Przyczyny tego mogą być różne. W konsekwencji jednak często zęby trzeba usunąć. Dla wielu osób powoduje to dyskomfort, bo wstydzą się rozmawiać i uśmiechać. Najlepiej jak najszybciej zgłosić się do stomatologa w celu odbudowy brakujących zębów. On dokona przeglądu stanu uzębienia i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Najnowocześniejszym i najbardziej naturalnym rozwiązaniem w takich przypadkach są implanty. To m.in. tytanowe śruby, które są wszczepiane w kość szczęki, zastępując korzeń zęba. Na takim korzeniu stomatolog odbudowuje ząb. Korony, mosty bądź protezy oparte na implantach są stabilne i bardzo wygodne. Przywracają ludziom pewność siebie.

Jedno jest pewne - chcąc mieć piękny uśmiech oraz komfort podczas jedzenia i mówienia, warto zainwestować w implanty. W Gnieźnie ma swoją siedzibę klinika stomatologiczna, w której stomatolodzy wykonują takie implanty na wysokiej jakości sprzęcie. Na treedental.pl można dowiedzieć się, jak przebiega cały proces leczenia implantologicznego. A mianowicie, stomatolog podczas wstępnych konsultacji wykonuje komplet badań i panoramiczne prześwietlenie zębów. Na tej podstawie proponuje bezpieczny i bezbolesny zabieg wszczepienia implantów. Wybiera najlepsze dla pacjenta rozwiązanie. Po wszczepieniu implantów pacjent musi odczekać od 2 do 6 miesięcy, aż wszystko się zagoi. Na ten okres otrzymuje on protezę zastępczą, żeby mógł normalnie funkcjonować. Po zagojeniu się implantów stomatolog odbudowuje ząb i wybiera rodzaj protezy zakładanej na implanty.

Wszczepianie implantów jest procesem dość długim. Efekty jednak są imponujące, gdyż zęby wyglądają jak naturalne. Protezy mocowane na implantach zaś nie przemieszczają się i nie trzeba się stresować, że podczas mówienia, śpiewania czy też jedzenia, proteza się wysunie.

Na wizytę do stomatologa można umówić się, dzwoniąc pod numer 570 555 966 bądź zarejestrować się online. Na podanej stronie można też zapoznać się z orientacyjnym cennikiem wszczepiania implantów. Stomatolodzy przyjmują od poniedziałku do piątku, każdy może wybrać dogodny dla siebie termin wizyty.


Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter