Domena: https://pozamykaj.pl/
Dodano: 2022-05-11
Telefon: 518 688 356
Adres: Grunwaldzka 69
Miejscowość: Leszno
Kod pocztowy: 64-100
Źródła:
https://pozamykaj.pl/60-zamki-na-kod-lub-karte

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Zamek szyfrowy z czytnikiem kart - dobre rozwiązanie do osiedlowej bramy?


Aby podnieść poziom bezpieczeństwa obiektu mieszkalnego typu blok lub też odgrodzonego osiedla, należy zastanowić się nad rozwiązaniami, które będą przede wszystkim nieskomplikowane i proste w obsłudze, a jednocześnie praktyczne. Idąc tym tokiem myślenia, wielu deweloperów coraz częściej odchodzi od tradycyjnych sposobów na zamknięcie wyznaczonej strefy za pomocą bramy na klucz, natomiast wybiera bardziej nowoczesne zamki szyfrowane. Aby je otworzyć, wystarczy przyłożyć do ekranu specjalną kartę lub wpisać kod. Takie czynności nierzadko zajmują mniej czasu niż poszukiwanie po kieszeniach spodni, podręcznym neseserze lub w czeluściach damskiej torebki standardowych kluczy i wybór z pęku potrzebnego w danej chwili modelu.

Zamek szyfrowy z czytnikiem kart można z powodzeniem połączyć z systemem monitorującym. Obecnie na rynku dostępne są wersje z kamerą dającą obraz osoby znajdującej się przed bramą i dzwoniącej domofonem. Podgląd łatwo przekierować na urządzenie mobilne, dzięki czemu bezproblemowo można kontrolować wizytujących, nie tylko będąc w mieszkaniu, ale także w pracy, na wyjeździe służbowym lub na wakacjach.

Dwa sposoby otwarcia zamka szyfrowego (poprzez użycie karty lub wpisanie kodu) pozwalają zapomnieć o problemach związanych z zagubionymi kluczami lub niemożności wjazdu na parking. Jest to także świetna opcja, jeśli chodzi o dzieci. Obsługa panelu jest tak prosta, że poradzi sobie z nią nawet kilkulatek. Warto tylko upewnić się, że jest on świadomy zagrożeń i każdorazowo przypominać mu o konieczności zachowania hasła w tajemnicy. Dla szczególnie gadatliwych dzieci można ustawić system kodów zmiennych. Dziecko, wracając same, może zadzwonić domofonem i poprosić o otworzenie bramy lub też zatelefonować o rodzica z prośbą o informację, jaki kod dziś obowiązuje. Zmiana ciągu cyfr umożliwiających wejście jest bardzo prosta i może być ustalana z poziomu aplikacji każdego dnia.

Firmą, w której można zamówić zamki szyfrowe o różnych parametrach, także wyposażone w odpowiedni do potrzeb wielu mieszkańców czytnik kart, można znaleźć w ofercie dostępnej na stronie internetowej pozamykaj.pl. Takie rozwiązanie sprawdzi się także przy drzwiach wejściowych do mieszkania. Dostawca poleca zapoznanie z proponowanymi modelami. Świadczy też w razie potrzeby usługi doradcze.Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter