Domena: https://www.sowinska-podlasek.pl
Dodano: 2021-02-11
Telefon: 574 197 414
Adres: Litewska 12
Miejscowość: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-302
Źródła:
https://www.sowinska-podlasek.pl/lifting-twarzy/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Wolumetria twarzy Rzeszów - https://www.sowinska-podlasek.pl


Zmiany zachodzące na twarzy na skutek upływu czasu, takie jak zmarszczki, bruzdy i zanik tkanki tłuszczowej na przykład na policzkach czy pod oczami, są zupełnie naturalne. Nie oznacza to jednak, że łatwo jest się z nimi pogodzić, ani też tego, że trzeba się z nimi biernie godzić. Współczesna medycyna estetyczna daje możliwość zatrzymania czasu na dłuższy okres lub przynajmniej spowolnienia zachodzących na skutek jego upływu zmian. Można zatem wyglądać dużo młodziej, w dodatku bez wysiłku, ryzyka oraz ponoszenia dużych wydatków. Możliwość taką daje gabinet medycyny estetycznej Sowińska Podlasek.

W miejscu tym oferowana jest między innymi wolumetria twarzy, czyli bezinwazyjny lifting. Klasyczna wersja tego zabiegu polega przede wszystkim na mechanicznym naciągnięciu skóry w celu przywrócenia jej jędrności, jednak nieinwazyjne metody, jakie obejmuje wolumetria twarzy w Rzeszowie, są znacznie lepszym rozwiązaniem, przede wszystkim dlatego, że zabiegi te nie wiążą się z żadnym ryzykiem. Są też niebolesne, zajmują niewiele czasu i nie wymagają rekonwalescencji.

W ramach wolumetrii można zdecydować się między innymi na lifting z użyciem nici liftingujących. Nici te wstrzykuje się pod skórę. Naprężając się, napinają one skórę, co daje bardzo naturalny, zachwycający efekt. Inną opcją jest wykorzystanie kwasu hialuronowego. Świetnie sprawdza się on do wypełniania zmarszczek, gdyż wypycha je od środka, ale też do uzupełniania tych miejsc, w których doszło do zaniku tkanki tłuszczowej. Jest to więc świetny wybór dla osób mających "doły" pod oczami, zapadnięte policzki czy widoczną tzw. dolinę łez. Oczywiście nic też nie stoi na przeszkodzie temu, by z tych dwóch metod skorzystać jednocześnie, na poszczególnych obszarach twarzy. Sprzyjają temu przystępne ceny, a także mała inwazyjność zabiegu.

Tym osobom zaś, które nie mają jeszcze widocznych zmian starzeniowych, ale pragną już wcześniej zadbać o młodość swojej skóry, można polecić lifting wampirzy, czyli zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego.Inne w pobliżu

Pianfol Sp. z o. o.

Potęga Tlenu

Używane Kompresory