Domena: http://serwis-lodowek-krakow.pl/
Dodano: 2019-01-21
Telefon: 603-213-084
Adres: Poprzeczna 14
Miejscowość: Wieliczka/Kraków
Kod pocztowy: 32-020
Źródła:
http://serwis-lodowek-krakow.pl/chlodnie-sklepowe-oraz-elementy-wystawowe/


Autor: Marika Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Naprawa chłodni Kraków • Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków


Chłodnie sklepowe muszą pozostawać sprawne z wielu powodów. Sprzedawcy i właściciele firm doskonale wiedzą, jakie znaczenie ma dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru. Sprzęty jednak z czasem ulegają awariom i wówczas przydaje się wsparcie dobrego serwisu, który będzie w stanie szybko i na korzystnych warunkach naprawić chłodnię.

Sprawność urządzeń chłodniczych wpływa między innymi na:

  • bezpieczeństwo przechowywania produktów spożywczych - jest to regulowane także prawem, zatem nawet na niewielkie problemy z ustawieniem wybranej temperatury warto szybko reagować,
  • wygląd eksponowanego towaru - sałatki, wypieki, różnego rodzaju produkty żywieniowe kupuje się przede wszystkim oczami, klienci zwracają dużą uwagę na prezentację i na jej podstawie podejmują dalsze decyzje zakupowe.
  • atmosferę wśród obsługi - pracownicy, którzy mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt o wysokim standardzie działania, o wiele lepiej radzą sobie z wykonywaniem obowiązków i mają lepszy nastrój.

Profesjonalna naprawa chłodni w Krakowie nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Najlepiej już wcześniej, jeszcze przed nastąpieniem awarii, poszukać dobrego serwisu. Mając pod ręką sprawdzony numer telefonu i znając szczegóły danej oferty, łatwiej będzie podjąć decyzję. Znacznie przyspiesza to też czas naprawy. Przedsiębiorcy, którzy nie byli przygotowani na awarię, zwykle reagują wolniej i wiąże się to ze znacznie większym stresem.

Na stronie internetowej pod adresem serwis-lodowek-krakow.pl znajduje się opis usług serwisu. Obejmowane naprawą są między innymi:

  • komory chłodnicze i mroźnicze,
  • lodówki gastronomiczne,
  • klimatyzatory,
  • chłodnie sklepowe.

Pracownicy Serwisu Lodówek w Krakowie mają duże doświadczenie w branży i doskonale radzą sobie z awariami o różnych podłożach. W urządzeniach chłodniczych często bywa konieczna wymiana drobniejszych części. Wówczas należy upewnić się, że montowany element jest wysokiej jakości i zachowa sprawność przez długi czas. Profesjonalna naprawa zawsze jest przede wszystkim długofalowa.


Inne w pobliżu

King Parking Balice

Radecka, Lucyna Radecka

DAUL Jacek Jastrzębski