Domena: https://readyoffice.pl/
Dodano: 2020-10-18
Telefon: + 48 696 468 551
Adres: Kielecka 41A
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-530
Źródła:
https://readyoffice.pl/warszawa/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!ReadyOffice • Wirtualne biuro w Warszawie


Popularna marka ReadyOffice od lat wspiera przedsiębiorców w prowadzeniu działalności, poprzez wystawianie na sprzedaż gotowych spółek z VAT oraz udostępnianie wirtualnego adresu w jednym z polskich miast, m.in. Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Klienci mogą liczyć na zdalne wsparcie i dobór najkorzystniejszego pakietu. Ceny zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych za podstawowy pakiet BASIC. 

Wiele korzyści wirtualnego adresu 

W ramach oferowanej współpracy, klienci zyskują nie tylko prestiżowe wirtualne biuro w Warszawie, ale również zdalną obsługę poczty przychodzącej z dodatkową opcją skanowania dokumentów i odsyłania ich na firmowy e-mail. Co więcej, przedsiębiorcy mogą również dokonywać rezerwacji wyposażonej salki konferencyjnej, która posiada sprzęt multimedialny do organizowania szkoleń czy spotkań ze współpracownikami i kontrahentami. Jednak największą korzyścią jest spora oszczędność, ponieważ cena za prestiżowy adres jest znacznie niższa od miesięcznych kosztów wynajmu lokalu mieszczącego się w stolicy lub innym wielkim mieście. 

Kto najcześciej decyduje się na współpracę z warszawskim biurem?

  • początkujący przedsiębiorcy, których nie stać na posiadanie własnego stacjonarnego biura,
  • osoby działające w branżach, w przypadku których własne biuro nie jest po prostu wymagane, ponieważ większość zadań jest realizowana zdalnie lub w terenie,
  • wszyscy przedsiębiorcy, którym zależy na wiarygodnym i renomowanym adresie,
  • osoby, które po prostu nie mają gdzie zarejestrować działalności, a przecież podanie adresu jest wymagane w trakcie rejestrowania własnej firmy.

Na stronie internetowej warszawskiej marki można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami związanymi z oferowanymi usługami i wszelkimi korzyściami wynikającymi ze współpracy. Klient może zdecydować się na podstawowy pakiet, aby sprawdzić, jak wszystko działa w praktyce, a następnie - w dowolnej chwili - przejść na rozszerzoną opcję, uwzględniającą zdalną obsługę poczty przychodzącej (poleconej i zwykłej). Przedsiębiorca nie musi więc nawet posiadać pracownika biurowego, co wiąże się z kolejnymi oszczędnościami.Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów