Domena: https://radecka.pl/
Dodano: 2020-10-28
Telefon: 600 428 749
Adres: Bystra Podhalańska 610
Miejscowość: Bystra Podhalańska
Kod pocztowy: 34-235
Źródła:
https://radecka.pl/bandamki-chusty/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Bandamki na głowę - radecka.pl


Działalność na rynku produktów reklamowych warto zaznaczyć mocnym, ale przede wszystkim nowatorskim akcentem. Takie działania podjęła Radecka - firma, która od wielu lat monitoruje rynek względem reklamowych potrzeb klientów. Długotrwała i ciągła obserwacja pozwoliła wyselekcjonować grupę towarów, których klienci najzwyczajniej poszukują, a użytkownicy je uwielbiają. 

Są to gadżety reklamowe, stworzone z myślą o ich praktycznym zastosowaniu. W ofercie prezentowanej firmy znaleźć można przede wszystkim różnego rodzaju torby bawełniane, rękawice kuchenne, fartuchy, koszulki, ściereczki, ale także bandamki na głowę, o kwadratowym kształcie.

Jedną z głównych cech produkowanych towarów jest fakt, że są one wytwarzane z ekologicznych produktów. Do szycia używa się takich materiałów, jak len i bawełna. Są one delikatne, ale jednocześnie wystarczająco wytrzymałe do spełniania swojej praktycznej roli. Większość produktów może być dowolnie zadrukowana, co pozwala umieszczać zarówno proste, jak i rozbudowane grafiki. Cały proces drukowania odbywa się przed ostateczną obróbką materiału, dlatego finalny produkt może pomieścić sporej wielkości reklamę. 

Klasyczne chusty są wykonane z bawełny. Ich wymiar to pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. Wystarcza to na stworzenie szala o sporej długości. Wybarwienie materiału może być dowolne. To klient decyduje o wzorze zamówienia. Bandamki stanowią idealny produkt reklamowy. Można na nim umieścić sporej wielkości reklamę, a jednocześnie jest on praktyczny, o każdej porze i dla każdego. Chusty mogą być wykorzystywane przez kobiety, mężczyzn oraz dzieci. To także ciekawy dodatek do codziennych stylizacji. 

Konsultanci czuwający pod numerami telefonów podanymi na stronie producent, rzetelnie doradzą, a następnie wycenią całościową usługę. Poinformują także, że nie ma praktycznie żadnego minimum logistycznego. Większość robót jest wykonywana ręcznie przez doświadczonych pracowników, zatem nie ma potrzeby programowania maszyn i wdrażania rozwiązań produkcyjnych. Inne w pobliżu

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

King Parking Balice

DAUL Jacek Jastrzębski