Domena: https://www.racoon.pl/
Dodano: 2019-10-11
Telefon: 22 828 41 03
Adres: Szpitalna 5
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00--03
Źródła:
http://www.racoon.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Włosy naturalne do przedłużania


Wiele kobiet rozważając przedłużenie lub zagęszczenie włosów, obawia się sztucznego i groteskowego wyglądu. Otóż w dalszym ciągu pojawiają się opinie, że przedłużane włosy wyglądają tandetnie i tanio, co jest absolutną nieprawdą. W dzisiejszych czasach techniki przedłużania i zagęszczania włosów są na tak wysokim poziomie, że nie ma możliwości odróżnić doczepianych pasm od włosów klientki. Profesjonalne salony fryzjerskie stosują produkty najwyższej jakości - należą do nich między innymi włosy naturalne do przedłużania firmy Racoon Polska.

Firma działa w branży od wielu lat na przestrzeni których zdobyła zaufanie wśród stylistów i klientów. Firma oferuje profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów przedłużanych, zajmuje się także ich skupem i sprzedażą. Ponadto wprowadziła autorską metodę przedłużania włosów, z której prowadzi szkolenia w całym kraju. To wszystko sprawiło, że firma uznawana jest za bezapelacyjnego lidera w tej branży.

Wśród oferowanych produktów znajdują się włosy naturalne oraz syntetyczne do przedłużeń (doczepiane na taśmie oraz na zgrzewy). Dedykowane są one konkretnej metodzie, która pozwala uzyskać najlepszy efekt. To właśnie stylista ma za zadanie pomóc w odpowiednim doborze  włosów oraz metody. Każdy klient jest inny i ma inne potrzeby, wymagania i przede wszystkim włosy. Ich kondycję i wytrzymałość również bierze się pod uwagę wybierając metodę przedłużania.

Oferowane rodzaje włosów do wyboru:

  • naturalne włosy słowiańskie - najchętniej wybierane ze względu na połysk i gładką strukturę, idealnie komponują się z włosami Polek;
  • naturalne włosy europejskie - falująca struktura, gładkie i lśniące;
  • naturalne włosy standard - włosy pochodzenia azjatyckiego, śliskie i miękkie;
  • włosy syntetyczne do metody monofibre - lekkie i wytrzymałe - nie obciążają naturalnych włosów, jednocześnie są łatwe w pielęgnacji.

Szczegółowe informacje na temat sposobów doczepiania powyższych włosów oraz metod ich prawidłowej pielęgnacji, znajdują się na stronie internetowej firmy. Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów