Domena: http://hotel.purrfect.pl/
Dodano: 2019-03-22
Telefon: 790597333
Adres: Paderewskiego 17
Miejscowość: Luboń
Kod pocztowy: 62-030
Źródła:
http://hotel.purrfect.pl/cennik

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Hotel dla kotów cennik poznań


Idealnym pomysłem na to, co zrobić ze swoim czworonogiem na czas wyjazdu jest hotel dla kotów - na przykład w Poznaniu. Cennik usług, które proponuje wszystkim zainteresowanym Purrfect Koci Hotel uzależniony jest oczywiście od wielu różnych czynników - ceny są jednak z reguły bardzo przystępne, zatem warto skorzystać z takich atrakcyjnych usług. 

Ten koci hotelik oferuje swoim małym gościom wszystko, co najlepsze! Miejsce to wyposażone jest bowiem w szereg różnych pokojów - te zawierają w sobie mnóstwo rozmaitych zabawek, zakamarków, a także wieżyczek, na które co ciekawsze koty z pewnością będą chciały się wspiąć.

Miejsce to położone jest w niewielkiej odległości od miasta - zapewnia to nie tylko spokój, ale również wiele terenów zielonych wokół. Tak uspokajający krajobraz z pewnością wpływa znacząco na samopoczucie czworonogów, które każdą rozłąkę ze swoim właścicielem może bardzo przeżywać. Zostawienie go jednak w tym miejscu to doskonały pomysł - każdy kot znajduje się bowiem w odpowiednich rękach. Warto wspomnieć iż w tym hotelu pracują jedynie doświadczeni, a także posiadający rzetelną wiedzę pracownicy kochający zwierzęta - z pewnością zatem zaopiekują się doskonale każdym nowym gościem tego przybytku.

W ramach świadczonych przez ten hotel usług istnieje również możliwość wykupienia odpowiedniego pożywienia - właściciele gości tego hotelu mogą również przywieźć ze sobą jedzenie, które codziennie spożywa kot tak, by zminimalizować jego stres związany z wyjazdem swojego opiekuna, a także znaczącą zmianą otoczenia. Istnieje również możliwość wykupienia kociego szofera, który przyjedzie po danego czworonoga, a także odwiezie go do domu po powrocie jego właściciela. 

Wszystkie niezbędne do podjęcia współpracy informacje zawarte są na stronie internetowej tego hoteliku. Tam zamieszczony jest między innymi cennik, opis świadczonych usług, jak również konkretne wskazówki dojazdu do tego miejsca. Współpraca z tym hotelem gwarantuje każdemu czworonogowi wygodę i komfort podczas nieobecności właściciela.Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter