Domena: https://proton-stroje.pl
Dodano: 2023-06-19
Telefon: +48 571 210 872
Adres: Szkółkarska 47
Miejscowość: Suchy Las
Kod pocztowy: 62-002
Źródła:
https://proton-stroje.pl/pl/oferta/stroje-pilkarskie/


Autor: Marika Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Dlaczego warto zamówić stroje sportowe piłkarskie z własnym nadrukiem?


Stroje sportowe szyte na zamówienie są coraz częściej wybierane przez różne drużyny sportowe, które w ten sposób chcą wyróżnić się wśród konkurencji. U producenta Proton najczęściej zamawiane są stroje sportowe piłkarskie, cechujące się wysoką jakością wykonania. Wykonywane są one z materiałów przyjaznych dla skóry, wobec czego graczom, którzy będą je nosić, zapewniają komfort na boisku. Równocześnie, pomimo lekkości wykonania, stroje te mają solidne szwy, a więc nie zniszczą się w trakcie używania. Jako że po bokach koszulek wszywane są specjalne panele z przewiewnej siatki, piłkarze w czasie długich treningów oraz meczów nie będą nadmiernie się pocić. 

Oferowane stroje wykonane są metodą sublimacji, co dodatkowo wpływa na ich trwałość. Ponadto, za pomocą takiej techniki można umieszczać dowolne napisy i nadruki. Komplet ubrań dla piłkarzy można także dostosować indywidualnie pod względem kolorystyki. 

Wszystkie produkty zrobione są z dzianiny ULTRA, materiału idealnie nadającego się do wykonywania strojów sportowych. W projekcie krótkich spodenek uwzględniono ochraniacze na biodra, natomiast w przypadku długich spodni, ochraniacze zamieszczono również na kolanach. 

Klienci w trakcie składania zamówienia mogą od początku do końca przedstawić własną wizję odnośnie do tego, jak ma wyglądać komplet piłkarski, jak i mogą zdecydować się na porady doświadczonych grafików, którzy wskażą, jakie elementy będą adekwatne dla danego klubu piłkarskiego i w jaki sposób powinny one być rozmieszczone na koszulkach oraz na spodniach. Niezależnie od tego, jak dużo będzie nadruków oraz jaki będzie poziom skomplikowania ich wykonania, można spodziewać się, że będą zrobione wzorcowo oraz w cenie całego kompletu. Zlecenia realizowane są szybko, już od 1 sztuki. 

Poza podanymi powyżej walorami nie bez znaczenia pozostaje to, że proces składania zamówienia nie jest skomplikowany. Wystarczy opisać swój projekt, przesłać logotyp drużyny piłkarskiej oraz te informacje, na których komuś zależy, aby na stroju zostały zamieszczone. Po przesłaniu plików zostanie wykonana wycena, a po akceptacji projektu wstępnego, pracownicy z podanej firmy zajmą się wykonaniem. Z pewnością, spersonalizowane stroje piłkarskie zaprojektowane i wykonane przez profesjonalistów wpłyną bardzo dobrze na wizerunek danej firmy. Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter