Domena: https://www.oliwiadrobnicka.pl/
Dodano: 2019-08-16
Telefon: 505 076 484
Adres: Pułaskiego 17
Miejscowość: Katowice
Kod pocztowy: 40-276
Źródła:
https://www.oliwiadrobnicka.pl/projekty-wnetrz/


Autor: Adrian Duda

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Projektowanie wnętrz Gliwice


Często właściciele mieszkań na własną rękę podejmują się wyzwania, jakim jest aranżacja wnętrz. I nie ma w tym nic absolutnie dziwnego. Jednakże dla wielu osób ta  z pozoru prosta sprawa nastręcza wiele trudności. Nie każdy posiada na tyle rozwinięty zmysł estetyczny, aby stworzyć piękną i spójną ze sobą całość. Oczywiście zawsze punktem wyjścia jest styl, który właścicielowi się podoba, jednakże trzeba pamiętać, że przy urządzaniu przestrzeni również konieczny jest umiar. Jako iż  bardzo łatwo o przesadę i kiczowatość, projektowanie i urządzanie mieszkania warto oddać w ręce specjalistów.

Projektowaniem wnętrz w Gliwicach i okolicach zajmuje się pracownia architektoniczna Oliwii Drobnickiej, która ma duże doświadczenie. Właścicielka realizuje zlecenia na terenie Górnego Śląska. Miejsce to w pewnym stopniu definiuje potrzeby jego mieszkańców odnośnie projektowania wnętrz. Jako iż jest to obszar w dalszym ciągu mocno przemysłowy, wielu mieszkańców pragnie swego rodzaju odskoczni we własnych czterech kątach. Piękne rozwiązania to nie wszystko, liczy się przede wszystkim funkcjonalność danego wnętrza. Dlatego też każdy architekt przygotowuje 2-3 możliwe układy, które będą najbardziej odpowiednie dla mieszkańców. W następnej kolejności bierze się pod uwagę oczywiście gust i potrzeby klientów. Wspaniałe wnętrze można wyczarować zarówno dla wielbiciela nowoczesnych rozwiązań, jak i dla osoby zafascynowanej stylem eklektycznym.

Podczas realizacji każdego zlecenia cel jest jeden - zaprojektowanie wnętrza funkcjonalnego i ponadczasowego, w którym klientowi będzie się dobrze mieszkać przez wiele lat. Niniejsza pracownia oferuje możliwość przygotowania szczegółowych rysunków dla ekipy budowlanej - wszystko po to, aby realizacja wiernie odzwierciedlała projekt architekta. Każda profesjonalna ekipa bez  problemu będzie umiała odczytać niniejszą instrukcję, co zdecydowanie ułatwi jej pracę, a właścicielom mieszkania zapewni spokój ducha do zakończenia remontu. Każda osoba może pozwolić sobie na luksus posiadania pięknego  i funkcjonalnego mieszkania - wystarczy tylko  skorzystać z tych usług.Inne w pobliżu

Optyk Rozmus Eye Care

Moniuszki 7 Sp. z o. o.

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA