Domena: https://profinvest.pl
Dodano: 2021-11-06
Telefon: 530377717
Adres: Reduty Ordona 56
Miejscowość: Szczecin
Kod pocztowy: 71-202
Źródła:
https://profinvest.pl/skup-nieruchomosci-z-udzialami/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Skup udziałów w nieruchomościach - województwo zachodniopomorskie


Otrzymanie nieruchomości w spadku po rodzicach czy dziadkach powinno kojarzyć się pozytywnie - nowy właściciel pozyskuje mieszkanie, dom czy działkę, którą może sprzedać i zyskać dodatkowe środki na życie lub prywatne inwestycje. Niestety sprawa może się mocno skomplikować w przypadku, gdy spadkobierców jest kilku. Tutaj niejednokrotnie dochodzi do sytuacji, która uniemożliwia sprzedaż odziedziczonej nieruchomości. Wynika to z braku porozumienia pomiędzy wszystkimi nowymi właścicielami. Najczęściej na sprzedaż nie zgadza się osoba zamieszkująca odziedziczony lokal, która równocześnie nie chce lub nie ma odpowiednich środków, aby - zgodnie z prawem - spłacić pozostałych współwłaścicieli. 

Sprawa zwykle trafia na drogę sądową i może ciagnąć się latami. Sędzia z kolei może zasądzić spłatę w ratach lub sprzedaż nieruchomości na licytacji komorniczej, w przypadku której cena mieszkania lub domu zostanie mocno zaniżona. Jest jeszcze jedno rozwiązanie, które pozwoli pozyskać pieniądze z tytułu posiadania części udziałów. Mowa tutaj o profesjonalnym i w pełni legalnym skupie udziałów w nieruchomościach. W zachodniopomorskim tego rodzaju usługa jest proponowana przez firmę Profinvest, która wypłaca gotówkę klientowi nawet w przeciągu 24 godzin.

Współwłaściciel może więc szybko sprzedać część posiadanych udziałów w dowolnej nieruchomości - mieszkaniu, domu, lokalu usługowym, działce czy kamienicy, a nawet gruntach rolnych. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielem szczecińskiej firmy i ustalić szczegóły transakcji oraz oszacować wartość posiadanych udziałów. Warto podkreślić, że są to legalne działania, które pozwalają w krótkim czasie upłynnić posiadane prawa względem odziedziczonej nieruchomości.Inne w pobliżu

Kapitan Cook

Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak

Partner-spedycja