Domena: https://pro-log.com.pl
Dodano: 2020-12-05
Telefon: 22 266 88 10
Adres: 3 Maja 8
Miejscowość: Pruszków
Kod pocztowy: 05-800
Źródła:
http://pro-log.com.pl/aktualnosci/magazynowanie-warszawa

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Magazynowanie Warszawa


Każda działalność produkcyjno-handlowa powinna również mieć zapewnione odpowiednie zaplecze do składowania surowców i komponentów produkcyjnych, a także bezpieczne, odizolowane miejsce do magazynowania gotowego produktu, przeznaczonego do dystrybucji. Im bardziej zaawansowany technologicznie jest proces wytwórczy lub niezbędne do niego składniki, tym większa jest potrzeba znalezienia magazynu o odpowiednich proporcjach, zabezpieczeniach oraz możliwościach logistycznych.

Na powyższe zapotrzebowanie odpowiada firma Pro-Log. Proponuje ona możliwość wynajmu hal magazynowych w bliskiej odległości od Warszawy, co jest dodatkowym, docenianych przez klientów atutem z uwagi na znalezienie w okolicy wielu odbiorców składowanych towarów, a jednocześnie zmniejszenie kosztów dostawy.

Propozycja firmy to wsparcie dla wielu przedsiębiorców, bez względu na to, czy potrzebują oni magazynu na krótki okres czasu, czy też mają potrzebę jego wykorzystywania na dłuższą metę. Dzięki wspomnianej ofercie magazynowanie w Warszawie nie generuje aż tak dużych kosztów, jak w przypadku posiadania hali na własność przez danego przedsiębiorcę oraz opłacania z własnej kieszeni wszystkich tyczących się jej opłat użytkowych.

Firma świadczy również profesjonalną obsługę celno-podatkową, wiec nawiązanie z nią trwałej współpracy powinno  szczególnie leżeć w gestii importerów towarów, które wymagają dodatkowo banderolowania przed ich dystrybucją do punktów odbioru oraz zapłacenia podatku akcyzowego.

Pracownicy wspomnianej firmy, posiłkując się specjalistyczną wiedzą oraz bogatym doświadczeniem w załatwianiu tego typu formalności, pomagają przejść całą procedurę celną w jak najkrótszym czasie, zgodnie z obowiązującym prawem polskim i międzynarodowym w sytuacji obsługi klienta zagranicznego. Taka kompleksowość działań została doceniona przez wielu zadowolonych odbiorców świadczeń, którzy zdecydowali się skorzystać z proponowanej pomocy. Dodatkową zaletą jest świetna lokalizacja całego centrum logistycznego, dzięki której można bez problemu dowieźć towar do magazynów i rozdysponować go do odbiorców.

 Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów