Domena: https://prefeko.com.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 609737059
Adres: Chemików 7
Miejscowość: Luboń
Kod pocztowy: 62-030
Źródła:


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Uchwyt odgromowy | http://prefeko.com.pl/


Przepisy prawa budowlanego bardzo jasno określają to, w jakich przypadkach konieczne jest wykonanie na budynku instalacji chroniącej przed skutkami uderzenia pioruna. Zgodnie z nimi należy to wykonać na każdym obiekcie, którego wysokość przekracza 15 m. Tak naprawdę jednak piorunochron warto zamontować na każdym budynku, niezależnie od jego wysokości, dbając tym samym o swój spokojny sen. Wyładowanie atmosferyczne to nie tylko ryzyko pożaru, gdyż jego temperatura sięga nawet 1,5 tysiąca stopni. To również ogromna energia elektryczna, która przepływając przed budynek, może uszkodzić urządzenia elektryczne, stanowiąc jednocześnie ogromne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzkiego.

Solidność instalacji to podstawa

Wykonanie tego typu instalacji musi odbywać się zgodnie z odpowiednimi normami i oczywiście z wykorzystaniem dobrych jakościowo materiałów. Przewód uziemiający powinien być do tego solidnie zamocowany do budynku i w przypadku jego układania na dachu można wykorzystać specjalistyczny uchwyt odgromowy dostępny w ofercie polskiego producenta PrefEKO. To bardzo nowoczesne rozwiązanie, idealne do pokryć dachowych z papy, które z jednej strony jest solidne i stanowi stabilną podporę dla przewodu, a i jednocześnie jest ono bardzo proste w montażu.

Przyklejanie papą bezpośrednio do dachu

Specjalna konstrukcja uchwytu odgromowego pozwala na jego montaż do dachu z wykorzystaniem małego fragmentu papy, naklejanej na już istniejące pokrycie dachowe. Pełna instrukcja montażu jest dostępna na stronie producenta, pod adresem prefeko.com.pl.

Tworzy to stabilne połączenie, a sam montaż przewodu jest już bardzo prosty i wymaga jedynie zamknięcia małego zatrzasku plastikowego. Wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów sprawdzą się w wielu zastosowaniach, utrzymując całą instalację na miejscu i zabezpieczając ją przed działaniem silnego wiatru. Oczywiście materiał, z którego został wykonany ten element montażowy, jest także doskonałym izolatorem elektrycznym. Z takimi produktami można szybko, łatwo i niskim kosztem zbudować profesjonalną instalację zabezpieczającą budynek przed wyładowaniami atmosferycznymi.Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Dent Stomatologia Piotr Richter

WYPOŻYCZALNIA PRZYCZEP I LAWET SPRINT