Domena: https://potegatlenu.pl
Dodano: 2022-03-12
Telefon: 883861368
Adres: Wąska 7
Miejscowość: Mielec
Kod pocztowy: 39-300
Źródła:
https://potegatlenu.pl/regeneracja-dla-sportowcow-mielec/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Komora hiperbaryczna dla sportowców - kiedy zdecydować się na tlenoterapię?


Osoby aktywne fizycznie często narażone są na różnorodne kontuzje, osłabienie, deficyt tlenowy. Dzięki zabiegom w komorach hiperbarycznych mogą oni przyspieszyć regenerację organizmu, wspomóc leczenie różnych urazów. Zmniejszają one ryzyko występowania zakwaszenia mięśni i odwodnienia, dodają energii, usprawniają pracę systemu immunologicznego. W gabinecie Potęga Tlenu dostępna jest komora hiperbaryczna dla sportowców. Sesje mogą zwiększyć wytrzymałość, zniwelować efekt przemęczenia. Z rozwiązania tego korzystają osoby, które trenują zarówno zawodowo, jak i amatorsko. Zabiegi zmniejszają ryzyko występowania urazów, dotleniają tkanki, które są lepiej zaopatrzone w substancje odżywcze. Sprawia to, że mięśnie i stawy wytrzymują dużo większe obciążenia, szybciej się regenerują. 

Sesje w komorach hiperbarycznych są przyjemne, polegają na oddychaniu skoncentrowanym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia. Korzystnie wpływają na komórki, są bezpieczne, nieinwazyjne, mają wszechstronne zastosowanie. Dzięki nim można poradzić sobie z nadmiernym stresem, stanami zapalnymi. Cieszą się one dużą popularnością wśród kobiet, gdyż pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, działają odmładzająco, stymulują mikrokrążenie, dodają energii. Dzięki nim cera staje się promienna. Redukują różne niedoskonałości i zmiany skórne. Są doskonałą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Wzmacniają także kondycję włosów i paznokci. 

Tlenoterapia może być stosowana u dzieci, dorosłych i seniorów. Osoby starsze często skarżą się na przemęczenie, problemy z krążeniem, zaniki pamięci. Wynikać to może z niedożywienia i niedotleniania komórek. Skutkuje to pogorszeniem metabolizmu i osłabieniem pracy układu immunologicznego. Dzięki zabiegom można usprawnić pracę wielu narządów, poprawić zdolności poznawcze i sprawność umysłową, spowolnić proces starzenia się organizmu, zmniejszyć ryzyko występowania różnych schorzeń. Pozytywne efekty można zauważyć już po pierwszej sesji, jednak najlepiej zdecydować się na kilka zabiegów. Inne w pobliżu

Pianfol Sp. z o. o.

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.

Używane Kompresory