Domena: http://www.redtiger.com.pl/
Dodano: 2019-12-22
Telefon: 502 080 063
Adres: Smolna 30
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-375
Źródła:
http://www.redtiger.com.pl/muaythai/


Autor: Adrian Duda

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Treningi Muay Thai Warszawa


Wśród oferowanych przez RED TIGER sztuk walki jest muay thai. Jest to propozycja skierowana do osób zainteresowanych tradycyjnymi sztukami walki. Realizowany w centrum Warszawy kurs pozwala w bardzo łatwy i szybki sposób nauczyć się tajskiego systemu walki, a także zbudować pewność siebie. Ćwiczenia polegają na wykonywaniu różnych ciosów, które są pomocne w bezpośredniej konfrontacji z przeciwnikiem. Boks tajski jest sportem ringowym, jednak zdobyte umiejętności podczas szkolenia z pewnością będą pomocne także w codziennych sytuacjach, kiedy nadchodzi nieoczekiwane zagrożenie.

Ten rodzaj walki zyskuje coraz większą popularność w Polsce, ponieważ ta dyscyplina nie jest dedykowana wyłącznie mężczyznom. Oferowane przez polskie centrum sztuk walki kursy są skierowane także do kobiet w różnym wieku. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele, którzy posiadają indywidualne osiągnięcia w tej dyscyplinie sportu. Są to m.in. posiadane stopnie mistrzowskie muay thai oraz sukcesy zdobyte w ramach reprezentacji Polski.

Pasja i zaangażowanie

Pod okiem instruktorów każda osoba może podnosić swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie wykonywania rozmaitych ciosów charakterystycznych dla tajskiego boksu. Treningi muay thai w Warszawie to oferta skierowana do osób zainteresowanych wysokim poziom nauczania. Na stronie internetowej szkoły znajdują się szczegółowe informacje dotyczące planowanych kursów, a także ich opisy. W przypadku pytań można skontaktować się z trenerami, którzy rozwieją wszystkie wątpliwości przyszłych kursantów. Osoby uczęszczające na kurs mogą mieć pewność, że to nie są zajęcia fitnesowe. W związku z tym, by osiągnąć realne umiejętności w tajskim boksie, należy systematycznie uczęszczać na kursy. Klub jest miejscem spotkań osób, które łączy prawdziwa pasja do sztuk walki.

Osoby mające wątpliwości co do założeń i metod stosowanych podczas kursu mogą samodzielnie przekonać się o wysokiej skuteczności technik stosowanych w tej odmianie boksu. W takim przypadku wystarczy zapisać się na kurs. Jego cena wynosi 160 złotych za miesiąc. Jednak w przypadku zakupu karnetu na trzy miesiące kurs będzie kosztować 400 złotych.Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów