Domena: https://plexitech.pl/
Dodano: 2023-02-17
Telefon: 61 830 92 00
Adres: PRZEMYSŁOWA 13
Miejscowość: KOMORNIK
Kod pocztowy: 62-052
Źródła:
https://plexitech.pl/oferta/meble/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Gdzie można znaleźć kreatywnego producenta regałów sklepowych?


Coraz więcej sklepów decyduje się na oryginalne, nietuzinkowe rozwiązania, jeśli chodzi o ekspozycję towarów. Typowe regały metalowe opatrzyły się klientom, gdyż mają niewiele wspólnego z estetyką. Dlatego właściciele biznesów inwestują w inne rozwiązania, najczęściej na indywidualne zamówienie. Coraz więcej firm zajmuje się produkcją mebli sklepowych z nowoczesnych materiałów, na których można umieścić treści reklamowe. Jest to dodatkowa i niedroga forma promocji i jeśli będzie ciekawa, z pewnością żaden klient nie przejdzie obok niej obojętnie. Wielokrotnie spotkana reklama zostanie zapamiętana, a klient chętniej sięgnie po produkty marki, której logo ma w pamięci.

Pragnąc wykorzystać siłę personalizacji i budować pozytywne relacje z klientami, warto zdecydować na współpracę z przedsiębiorstwem ze strony plexitech.pl. Jest to firma istniejąca na rynku od końca XX wieku, specjalizująca się m.in. w produkcji mebli sklepowych i różnych, przestrzennych form nośników reklamowych wykonywanych na zlecenie agencji i klientów prywatnych. Zdobyte doświadczenie, doskonale wyposażony park maszynowy, w którym są nowoczesne maszyny sterowane przez programy komputerowe do projektowania i produkcji oraz kreatywna, zaangażowana załoga pozwalają na realizację dowolnego produktu.

Przedsiębiorstwo to nieustannie poszerza asortyment i dba o rozwój infrastruktury, inwestując w nowoczesne urządzenia. Dysponuje też własną drukarnią wielkoformatową i sitodrukową pozwalającą na naniesienie dowolnej grafiki czy druku na każdy materiał. Jest to także producent regałów sklepowych wyróżniających się innowacyjnością i elegancją, a także trwałością i wysoką estetyką wykonania. Nie dziwi zatem, że są one zamawiane przez różne branże w tym np. jubilerską, kosmetyczną i spożywczą.

Oferowane przez tę firmę regały są zaprojektowane zgodnie z wymaganiami klienta. Stosowane w firmie nowoczesne technologie pozwalają na łączenie rozmaitych materiałów, takich jak:

  • drewno,
  • płyta MDF,
  • plexi,
  • metal,
  • PVC,
  • sklejka.

Producent ten oferuje kompleksowe usługi, także w zakresie projektowania, dzięki czemu wystrój wnętrz jest zawsze spójny kolorystycznie i stylowo. Warto też pamiętać, że firma produkuje też rozmaite ekspozytory, wyspy ekspozycyjne i regały wystawiennicze, pozwalające na wyeksponowanie nie tylko produktów, ale także ulotek, katalogów i drobnych gadżetów reklamowych.


Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter