Domena: https://sklep.pitbikestore.pl/
Dodano: 2023-09-01
Telefon: 795 198 922
Adres: Stanisława Zwierzchowskiego 7
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-248
Źródła:
https://sklep.pitbikestore.pl/pl/akcesoria/267-najazd-aluminiowy-rampa-pod-motocykl.html

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Przewożenie motocykla – jaki najazd aluminiowy wybrać?


Transport kilkusetkilogramowego motocykla to wyjątkowo trudne zadanie, niezależnie od tego, czy maszyna ma być załadowana na furgonetkę, pick-up lub przyczepę. Aby pojazd był dobrze zabezpieczony, należy zainwestować w kilka podstawowych zabezpieczeń i akcesoriów, między innymi najazd. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

Na samym początku warto podkreślić, że zakup dobrej jakości rampy motocyklowej sprawi, że właściciel nie będzie potrzebował dodatkowej pomocy w załadowaniu motocykla, co jest ważne dla osób podróżujących samotnie. Najlepiej sprawdzi się podjazd wykonany z aluminium, który został pokryty powłoką antykorozyjną. Dzięki temu sprzęt można wykorzystać w każdych warunkach, również w zimie lub w czasie deszczu. Poza tym aluminium charakteryzuje się niską wagą. Warto również upewnić się, czy najazd łatwo się składa. Jego powierzchnia powinna być chropowata. Wybrany model rampy musi być dostosowany do wagi pojazdu, szerokości kół. Ponadto istotne jest także sprawdzenie pozostałych elementów systemu mocującego, czyli wózka unieruchamiającego oraz pasów transportowych.

Na stronie internetowej sklep.pitbikestore.pl została przedstawiona oferta renomowanej firmy, która zajmuje się sprzedażą motocykli oraz różnych akcesoriów. W asortymencie znajduje się również najazd aluminiowy w atrakcyjnej cenie. Proponowany artykuł wyróżnia się solidnym wykonaniem, trwałością oraz uniwersalnością. Można go wykorzystać nie tylko do załadunku motocykla, ale i kosiarki, skutera, sprzętu budowlanego i wielu innych urządzeń. Dla większego bezpieczeństwa cała powierzchnia została pokryta powłoką antypoślizgową. Maksymalne obciążenie rampy to 340 kg. Zestaw zawiera pas zabezpieczający. Przedsiębiorstwo oferuje również stojak pod motocykl i inne zabezpieczenia ułatwiające transport. Wszystkie sprzedawane produkty są objęte gwarancją producenta.

Przed podjęciem decyzji warto porozmawiać z fachowcem. Doświadczony specjalista pomoże w wyborze odpowiedniego modelu i odpowie na wszelkie pytania.Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter