Domena: https://petport.pl
Dodano: 2021-12-06
Telefon: 507096700
Adres: Tczewska 7a
Miejscowość: Szczecin
Kod pocztowy: 70-850
Źródła:
https://petport.pl/c/2012/wozki-i-przyczepki-dla-zwierzat.html


Autor: Ewa Laskowska

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Przyczepki rowerowe dla psów i inne ciekawe rozwiązania dla miłośników czworonogów


Zwierzęta coraz częściej traktowane są jako prawdziwi przyjaciele i członkowie rodziny. Wobec tego nie tylko dba się o nie w domu czy wyprowadza psy, a nawet koty na spacer. Nie brakuje sytuacji, w których właściciele wyjeżdżają ze swoimi pupilami na wycieczki i wakacje. Sprzyja temu fakt, że coraz więcej obiektów noclegowych chętnie zaprasza gości z czworonogami, co tylko wskazuje, że trend ten wzrasta. Decydując się jednak na takie rozwiązanie, trzeba zapewnić zwierzakowi wygodę i bezpieczeństwo, mając na uwadze fakt, że nawet dobrze wychowany, spokojny pupil może na przykład spłoszyć się i uciec bądź wpaść pod samochód. Lepiej zatem nie puszczać zwierzaków samopas.

Nie ma zresztą takiej potrzeby, gdyż akcesoria stworzone z myślą o mobilnych pupilach są bardzo atrakcyjne i wygodne w stosowaniu zarówno dla zwierząt, jak i ich właścicieli. Dzięki asortymentowi, jaki znaleźć można na stronie petport.pl można nie tylko zabrać pupila na spacer w wygodnych szelkach czy przetransportować gdzieś w wygodnym i pięknym transporterze. Kto chce rekreacyjnie spędzać czas ze swoim pupilem, może zainwestować na przykład w plecak dla kota, który pozwoli zabierać mruczka na piesze wyprawy. Nie wszystkie koty są kanapowcami, niektóre zwierzęta są bystre i ciekawe otoczenia, dlatego będą bardzo chętnie poznawać świat z pleców swojego pana.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, coraz chętniej wybieranym, są też przyczepki rowerowe dla psów. Są to wygodne dla zwierząt transportery w różnych formach, które łączy się stabilnym mocowaniem z rowerem. Rozwiązanie to będzie idealne dla osób, które chcą zabierać swoich pupili na przejażdżki rowerowe, na pewno lepsze niż ciągnięcie za sobą psa na smyczy, który często nie nadąża. Oczywiście w takim transporterze świetnie poczuje się też psi senior, który nie ma już wiele sił.

Zaopatrzenie się w takie produkty pozwala spędzać więcej czasu z pupilem, co sprzyja zacieśnianiu więzi, sprawia radość i właścicielowi, i zwierzęciu. Jest to też sposób na pokazywanie zwierzakom świata, który powinni wziąć pod uwagę zwłaszcza mieszkańcy bloków. Zwierzęta mieszkające w takich warunkach wcale nie muszą spędzać całego dnia w zamknięciu bądź ograniczać się jedynie do standardowych spacerów. Jak widać, możliwości wspólnego spędzania czasu jest znacznie więcej. Nie trzeba też pupila zostawiać samego w domu. Produkty te mogą też zachęcać do aktywności ludzi!Inne w pobliżu

Kapitan Cook

Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak

Partner-spedycja