Domena: http://osrgdynia.pl
Dodano: 2022-05-16
Telefon: 11 958 685
Adres: Skwer Kościuszki 13
Miejscowość: Gdynia
Kod pocztowy: 81-370
Źródła:
http://osrgdynia.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kurs zintegrowany STCW - gdzie się zapisać?


Gwarantem sprawnie przeprowadzonego rejsu (turystycznego, połowowego lub innego rodzaju) jest nie tylko odpowiednie zaplecze sprzętowe, ale przede wszystkim kompetentna, odpowiednio wyszkolona kadra. Personalne umiejętności osób na danych stanowiskach powinny być także uzupełnione wiedzą z zakresu bezpieczeństwa. Obecnie obowiązkiem każdego marynarza jest udział w tematycznym kursie STCW.

Jest to szkolenie obejmujące szeroki zakres zagadnień, związanych z zapobieganiem oraz eliminacją skutków różnego rodzaju zagrożeń, jakie mogą wystąpić na morzu. Katalog niebezpieczeństw jest przebogaty, dlatego program kursu jest także odpowiednio rozbudowany. Organizator, Ośrodek Szkolenia Ratowniczego Fundacji Rozwoju Akademii Morskiej w Gdyni, dokłada wszelkich starań, by teoria została każdorazowo przekazana w sposób jasny i zrozumiały dla słuchaczy, a umiejętności praktyczne przećwiczone w jak najwierniej odwzorowanych warunkach.

Udział w kursie kończy się uzyskaniem certyfikatu. Dokument ten ma określoną ważność, gdyż polski ustawodawca przewidział konieczność aktualizacji informacji w tak istotnej kwestii, jaką jest bezpieczeństwo i tym samym niejako wymusił na posiadaczu certyfikatu podejście do szkolenia przypominającego i uzyskanie tym samym jego kontynuacji. Kadra ośrodka, dostrzegając zapotrzebowanie na organizację kursów dla osób pragnących odświeżyć sobie wiedzę w zakresie STCW, proponuje udział w tego typu spotkaniach prowadzonych przez kompetentną i doświadczoną kadrę, zapewniającą wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny.

Zapisu na kurs zintegrowany STCW można dokonać, korzystać z opcji dostępnej na stronie internetowej ośrodka. Można tam również zapoznać się z dostępnymi terminami szkoleń, z ich zakresem tematycznym oraz kosztami. Realizator zaleca, aby zwróć szczególną uwagę na wymogi dotyczące obowiązującego uczestnika szkolenia wyposażenia, przydatnego podczas zajęć praktycznych. Szczegółowy wykaz potrzebnych rzeczy jest dostępny online. W razie pytań pomocą i radą służy administracja ośrodka. Zaprasza do kontaktu bezpośredniego (biuro znajduje się przy Al. Jana Pawła II 9 w Gdyni), telefonicznego lub za pośrednictwem e-maila. Pracownicy odpowiadają na pytania związane z ofertą szkoleń, każdorazowo informują też, jeśli data lub godzina kursu ulegną zmianie.Inne w pobliżu

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

APE-LP

Polski producent karmy dla psów i kotów - CANIVERA