Domena: https://ortopartner.pl/
Dodano: 2020-06-22
Telefon: 61 223 54 48
Adres: Polna 15
Miejscowość: Murowana Goślina
Kod pocztowy: 62-095
Źródła:
https://ortopartner.pl/


Autor: Ewa Laskowska

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Protezy kończyn | Orto Partner


Wymieniając czołowe pracownie protetyczne i ortopedyczne w Polsce, nie sposób nie wspomnieć o Orto Partner. Dzięki indywidualnemu podejściu oraz nowoczesnym technologiom jego oferta w pełni odpowiada dzisiejszym potrzebom pacjentów. W skład katalogu produktowego wchodzą protezy kończyn:

  • dolnych, które bazują na systemie podciśnieniowym (w tym również z dodatkową pompą), pin lub KISS System (zakład dysponuje wszystkimi niezbędnymi aplikacjami i certyfikatami do ustawiania kolan pneumatycznych, hydraulicznych oraz C-LEG)
  • górnych kosmetycznych, mechanicznych, hybrydowych, elektronicznych/mio/bionicznych  

Całość asortymentu dopełniają specjalistyczne wkładki ortopedyczne, AFO (aparaty obejmujące stopę i staw skokowy), KAFO (AFO plus kolano) oraz HKAFO (KAFO plus biodro).

Wspomniane przedsiębiorstwo swoją ofertę kieruje zarówno do dorosłych, jak i najmłodszych pacjentów. W swojej działalności cechuje się zrozumieniem wymogów związanych z rehabilitacją, prowadzonym stylem życia, czy (w przypadku najmłodszych) aspektami dotyczącymi prawidłowego rozwoju. Mnogość dostępnych modeli pozwala na minimalizację większości niedogodności, które wiążą się z niepełnosprawnością związaną z amputacją kończyny.

Swoją renomę warsztat na równi zawdzięcza najwyższym kwalifikacjom personelu oraz zaawansowanej technice. Znakomicie wyposażone gabinety pozostające do dyspozycji pracowników i pacjentów umożliwiają przeprowadzenie precyzyjnych pomiarów oraz postawienie trafnych diagnoz. Takie rozwiązania jak przemysłowa drukarka i skaner 3D, innowacyjne oprogramowanie do pomiaru impulsów mięśniowych czy wizualizacji pracy dłoni niezależnie od poziomu amputacji stanowią odpowiednie zaplecze do tworzenia najwyższej jakości protez. Przy tym warto podkreślić, że wszystkie etapy procesu pomiarowego, projektowego i wykonawczego przebiegają szybko, bezboleśnie oraz bez konieczności wykonywania brudzących odlewów gipsowych.

Firma oferuje dojazd do klienta w promieniu do 100 km od Murowanej Gośliny, a także pełne wsparcie przy procedurze otrzymania dofinansowania z NFZ lub innych organizacji.Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter