Domena: https://oneclick-workflow.pl/
Dodano: 2022-07-03
Telefon: (61) 8200-449
Adres: Jana Matejk 1
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 60-766
Źródła:
https://oneclick-workflow.pl/elektroniczny-obieg-faktur/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Na czym polega elektroniczny obieg faktur?


Współczesne firmy często wykorzystują nowoczesne oprogramowanie i posługują się fakturowaniem online. Dlaczego tak jest? Jakie są zalety tego rozwiązania? Wiele praktycznych informacji na ten temat mają do przekazania pracownicy firmy opisanej na stronie internetowej pod linkiem oneclick-workflow.pl.

Papierowe dokumenty można z powodzeniem zastąpić wersją elektroniczną. Taka opcja doceniana jest między innymi ze względu na:

  • redukowanie ilości wytwarzanych odpadów,
  • rozwiązanie problemu związanego z archiwizowaniem dokumentacji w biurze,
  • możliwość zarządzania fakturami z dowolnego miejsca na świecie (wystarczy dostęp do Internetu),
  • funkcję wykonywania kopii zapasowych i brak ryzyka zalania, zniszczenia lub zgubienia dokumentu.

Ponadto elektroniczny obieg faktur uwzględnia ustandaryzowane nazewnictwo plików oraz ich wygodną archiwizację. Wyszukiwanie konkretnych dokumentów przebiega sprawniej niż w przypadku ich odpowiedników papierowych. Oprogramowanie zapewnia wysoki standard ochrony danych osobowych. Do systemu mają dostęp tylko upoważnione osoby.

Kolejną zaletą faktur online jest kontrolowanie terminów płatności. Automatyczne powiadomienia eliminują ryzyko związane z opóźnieniami w płatnościach i znacznie ułatwiają zarządzanie firmą. Wśród funkcji oprogramowania znajduje się także zgłaszanie zapotrzebowania na zakupy, kontrolowanie budżetu w celu zapobiegania deficytowi oraz łączenia faktur z zamówieniami.

Obsługa systemu jest bardzo prosta i intuicyjna. Ma wielu zwolenników również ze względu na aspekty ekologiczne. Jest przyjazna dla środowiska naturalnego i pozwala na mniejsze wykorzystywanie papieru i drukarki. W oczywisty sposób przekłada się to także na optymalizację kosztów operacyjnych firmy.


Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter