Domena: http://ogrodykruszewski.com/
Dodano: 2020-08-22
Telefon: +48 884 387 776
Adres: Słup 6
Miejscowość: Lidzbark
Kod pocztowy: 13-230
Źródła:
http://ogrodykruszewski.com/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Projektowanie ogrodów mława • Ogrody Kruszewski


Kamil Kruszewski jest dyplomowanym architektem krajobrazu oraz założycielem firmy Ogrody Kruszewski. Od 2012 roku dzieli się z klientami swoją pasją, jaką jest aranżacja zieleni i proponuje profesjonalne projektowanie ogrodów w Mławie. Specjalista ten podejmuje się kompleksowych usług i współpracuje z innymi architektami. Nieustannie polepsza swoje umiejętności, które zostały potwierdzone licznymi certyfikatami, rekomendacjami oraz nagrodami. W zakres jego kompetencji wchodzi montowanie automatycznych systemów nawadniania oraz pielęgnowanie stawów kąpielowych. Aranżuje ogrody i dba o elementy małej architektury, w tym także o place zabaw dla dzieci.

Jego projekty są spójne i przemyślane, a interesują się nimi osoby chcące zadbać o publiczne tereny zielone, przydomowe ogrody, tereny w pobliżu obiektów sakralnych oraz roślinność znajdującą się przy hotelach, firmach i instytucjach. Firma ta przeprowadza szczegółową inwentaryzację terenu i zwraca uwagi na warunki siedliskowe, co daje możliwość dobrania najodpowiedniejszych roślin. Powierzając projekt profesjonaliście, klient dostaje gwarancję tego, że jego zielony zakątek będzie urządzony ze smakiem. Oczywiście jest to przestrzeń nie tylko dla roślin, ale i ludzi, dlatego stanie się ona także funkcjonalna.

Architekt krajobrazu przygotuje plan, a następnie podejmie się jego realizacji. Ma on numery kontaktowe do fachowców, którzy wcielą stworzone wizje w życie i udziela informacji związanych z właściwą pielęgnacją poszczególnych gatunków krzewów, drzew oraz kwiatów. Każde zlecenie rozpoczyna się od konsultacji przeprowadzanych z klientem, podczas których ma on okazję przedstawić swoje wizje, pomysły oraz budżet, jakim dysponuje. Specjalista stworzy projekt dopasowany do wielkości działki oraz dominującej stylistyki. Zadba także o obecność altanek, ławek, stołów i innych elementów wpływających na wygodę korzystania z ogrodu. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas oraz nerwy i rekomendowane jest osobom niemającym żadnego doświadczenia w projektowaniu terenów zielonych.


Inne w pobliżu

FunFutbol

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

Przychodnia Weterynaryjna DOGTORZY spółka cywilna