Domena: https://sklep.canivera.pl/
Dodano: 2019-05-25
Telefon:
Adres: Skrzeszewo, Długa 16
Miejscowość: Żukowo
Kod pocztowy: 83-330
Źródła:
https://sklep.canivera.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Sucha karma Canivera


Wiele osób uważa swojego psa za prawdziwego przyjaciela, a także wspaniałego kompana do zabawy i spędzania wolnego czasu. Nie ma zatem w tym nic dziwnego, że bardzo dbają oni o swoich czworonożnych pupili, dostarczając im najlepszą karmę zawierającą wszystkie niezbędne składniki potrzebne do właściwego rozwoju.

Ludzie, którzy marzą o opiece nad zwierzęciem, nierzadko decydują się na kupno lub wzięcie od znajomych (bądź nieznajomych) kota. Bardzo różni się on od psa, szczególnie jeżeli chodzi o samodzielność. Jest on od niego zdecydowanie bardziej tajemniczy i mniej skory do zabawy (to dotyczy dorosłych osobników). Za to uwielbia godzinne wylegiwanie się np. na kanapie.

Jest jednak coś, co łączy te zwierzęta, a mianowicie zapotrzebowanie na odpowiedni pokarm. Zarówno kot, jak i pies muszą codziennie spożywać właściwie zbilansowaną karmę. Jest ona dostępna w wielu sklepach internetowych, również w tym znajdującym się na stronie sklep.canivera.pl. W jego ofercie znajduje się sucha karma Canivera w różnych odsłonach. Tutaj coś dla swojego pupila zamówi właściciel kota oraz psa. Asortyment został podzielony m.in. ze względu na wiek zwierzęcia. W końcu szczeniak lub kociak nie będzie spożywał tego samego pokarmu co dorosły osobnik. Na ww. stronie można znaleźć skład każdej z oferowanych karm. Warto zapoznać się z opisami, by ostateczny wybór pokarmu okazał się tym w stu procentach trafionym.

Niektóre osoby podają swoim pupilom to, co zostanie im z obiadu, czy kolacji. To duży błąd, ponieważ zwierzę spożywające taki pokarm, nie będzie miało tyle energii, co osobnik jedzący odpowiednio zbilansowane posiłki. Karma została stworzona ze składników objętych kontrolną laboratoryjną i pochodzących od certyfikowanych dostawców. W fabryce, w której powstaje, raz w roku przeprowadzany jest audyt przez BRC Global Standards.

Na powyższej stronie znajduje się sklep internetowy, w którym można nabyć suchą karmę dla kota i psa, a także kość z szybki parmeńskiej oraz przysmaki dla czworonogów. Osoby, które mają pytania dotyczące asortymentu, mogą nawiązać kontakt telefoniczny lub mailowy z załogą sklepu.


Inne w pobliżu

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

APE-LP

Albex