Domena: https://www.nartrans.pl/
Dodano: 2023-01-29
Telefon: 602 802 475
Adres: Osiedle Orła Białego 58
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-250
Źródła:
https://www.nartrans.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Podnośniki koszowe - z jaką firmą w Poznaniu nawiązać współpracę?


Na podnośniki koszowe składają się funkcjonalne i uniwersalne urządzenia, zbudowane z platformy, barierek, wysięgnika oraz ramienia zasilanego napędem hydraulicznym. Są umieszczane na pojazdach ciężarowych lub wyposażane w układy jezdne i sprawdzają się na terenach o licznych nierównościach, takich jak place budowy. Ułatwiają wykonywanie prac, zwiększają bezpieczeństwo fachowców i chronią przed koniecznością wznoszenia rusztowań, które nie wszędzie zdają egzamin. Producenci oferują modele teleskopowe i przegubowe. Pierwsze z nich wyposażono w kilkumodułowe ramiona, dzięki którym mogą poruszać się zarówno w górę i w dół, jak i po okręgu. Natomiast drugie umożliwiają przemieszczanie kosza również na boki.

Zakup podnośnika powinien być poprzedzony analizą swoich potrzeb, budżetu oraz miejsca, w jakim będzie wykorzystywany. Osoby, które nie chcą nabywać go na własność, korzystają z usług wypożyczalni, jaką jest Nar-Trans w Poznaniu. Podnośniki koszowe, jakie proponuje, odznaczają się doskonałym stanem technicznym, prostotą obsługi i uniwersalnością. Są regularnie kontrolowane, dzięki czemu ryzyko występowania awarii, prowadzących do przestoju w pracach, jest niewielkie.

Rozwiązanie to znajduje zastosowanie w przypadku start-upów oraz małych firm, korzystających z podnośników od czasu do czasu. Mogą wynajmować je na parę dni, tygodni lub miesięcy. Wyróżniają się one dużym zasięgiem roboczym i sprawdzają się podczas naprawy latarni ulicznych lub linii wysokiego napięcia, przycinania gałęzi, zbierania owoców czy montażu billboardów. Ułatwiają także wznoszenie obiektów, konserwację dachów oraz pozbywanie się sopli. Cena wynajmu zależy między innymi od modelu, na jaki zdecyduje się klient i okresu użytkowania.


Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter