Domena: https://my-wish.pl/
Dodano: 2020-07-13
Telefon: 669 991 777
Adres: Kwiatowa 63
Miejscowość: Stary Broniszew
Kod pocztowy: 42--23
Źródła:
https://my-wish.pl/pl/26-zaprojektuj-i-spersonalizuj-swoje-wymarzone-buty-i-torebke
https://pl.wikipedia.org/wiki/Buty
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Buty na zamówienie cena


Kiedyś szycie ubrań czy butów na zamówienie kojarzyło się z ofertą specjalną dostępną wyłącznie dla wybranych. Nie powinno tak być. Dlatego firma My-Wish wyspecjalizowała się w projektowaniu i szyciu obuwia, które łączy w sobie trzy podstawowe cechy. Jest ono przede wszystkim:

  • spersonalizowane,
  • ładne,
  • wygodne.

Polecane buty na zamówienie wyróżniają się także ceną. W porównaniu do cen podobnych produktów dostępnych na rynku jest ona bardzo atrakcyjna.

Jak wygląda proces projektowania wyjątkowego obuwia? To bardzo proste. Wystarczy wejść na oficjalną stronę rekomendowanej firmy. Tam jest dostępna szczegółowa instrukcja wraz z kreatorem mody online. Dzięki temu narzędziu każda kobieta może zaprojektować swoje wymarzone buty bez wychodzenia z domu.

Pierwszy krok to wybór odpowiedniego modelu. Kiedy już klientka zdecyduje się, np. na buty płaskie czy może na wysokim obcasie, następnym krokiem jest wybór materiału, z jakiego obuwie ma zostać uszyte. Do wyboru są, np.:

  • skóry zamszowe i licowane,
  • skóry wzory i patterny,
  • skóry metaliczne,
  • motywy zwierzęce.

Po wybraniu wszystkich parametrów można zwizualizować projekt, zapisać w kreatorze i przesłać do realizacji. Zależnie od modelu i wybranych dodatków buty zostaną uszyte w ciągu 14 do 21 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia. Firma specjalizuje się w szyciu spersonalizowanego obuwia ślubnego. To wyjątkowa propozycja dla każdej panny młodej, która nie znalazła w ofercie sklepów obuwniczych swoich wymarzonych butów pasujących do białej sukni.

Najlepsi projektanci i szewcy zadbają o to, aby wybrane przez pannę młodą buty były eleganckie i pasowały do jej kreacji. To jeden z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety i wszystko powinno być absolutnie wyjątkowe. Nie można zapominać też o tym, że buty ślubne, niezależnie od fasonu, powinny być wygodne i idealne dopasowane do stopy. Właśnie dlatego warto zdecydować się na obuwie szyte na miarę. Zapewni ono kobiecie maksimum komfortu zarówno w tańcu, jak i podczas długiego stania, np. podczas przyjmowania życzeń.

Równie ważnym dodatkiem do sukni jest mała zgrabna torebka, która także może zostać uszyta na miarę. Naprawdę warto skorzystać z tej wyjątkowej oferty!Inne w pobliżu

Optyk Rozmus Eye Care

"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka

Moniuszki 7 Sp. z o. o.