Domena: http://bukowskimagic.com/
Dodano: 2019-02-07
Telefon: +48 606 955 466
Adres: Wróbla 42
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 53-237
Źródła:


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!„MTM” Jędrzej Bukowski | Iluzjonista Szczecin


Wszyscy, zarówno mali, jak i duzi, lubią od czasu do czasu poczuć się wyjątkowo i przenieść się w krainę wyobraźni i magii. Aby móc przeżyć takie właśnie chwile, można skorzystać z tego, co przygotował dla swych odbiorców iluzjonista ze Szczecina. Jędrzej Bukowski to profesjonalista, mogący pochwalić się ogromnym doświadczeniem w tym, co robi. Na jego stronie internetowej, bukowskimagic.com, zamieszczono nawet filmy z przykładowych występów, jakie miał okazję przeprowadzić w mediach. Można wśród nich zobaczyć następujące pokazy:

  • Lewitacja w Dzień Dobry TVN
  • Pojawienie się śniegu w Dzień Dobry TVN
  • Iluzje mentalne w Dzień Dobry TVN
  • Pojawienie się asystentki w TVP1
  • występ na żywo w programie Wojciecha Jagielskiego
  • fragment występu na planie serialu Ojciec Mateusz

Powyższe przykłady potwierdzają ogromne zaangażowanie magika, oraz jego wyjątkowe umiejętności. W telewizji występują bowiem tylko najlepsi. Przygotowuje on także fragmenty występów do przedstawień teatralnych. To, czym iluzjonista może się, bez wątpienia, pochwalić, to fakt, iż jego warsztat został zauważony i doceniony nawet przez menagera samego Davida Copperfielda. 

Kolejnym powodem do dumy artysty, jest właśnie występ w serialu Ojciec Mateusz. Dzięki jego pomysłom na iluzję, powstał cały odcinek, poświęcony właśnie tej tematyce. To ogromne wyróżnienie dla magika.

W standardowej ofercie, znajdują się różnego rodzaju pokazy dla osób w każdym wieku. Możliwe jest zamówienie występów dla najmłodszych oraz dla osób dorosłych. Oprócz tego rodzaju pokazów, magik organizuje także trasy, w trakcie których przemierza cały kraj, oferując widzom niezapomniane show. Na tego typu imprezy, sprzedawane są bilety. 

Również pary młode mają szansę skorzystać z tego, co proponuje Bukowski. Wśród jego repertuaru, można także znaleźć możliwość wynajęcia go na przyjęcie weselne. Dzięki temu, tak ważna impreza, stanie się jeszcze ciekawsza i bardziej niezapomniana. Detale, związane z cenami i terminami, należy uzgadniać indywidualnie z usługodawcą.Inne w pobliżu

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Perfect Bust