Domena: https://mondi.pl/
Dodano: 2021-07-09
Telefon: +48 500 456 300
Adres: Plac Andersa 3
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61--89
Źródła:
https://mondi.pl/oferty/praca-operator-wozka-widlowego-niemcy/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jakie są wymagania do pracy operatora wózka widłowego w Niemczech?


Na rynku niemieckim zauważyć można duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów mających uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych lub innych maszyn. Nic więc dziwnego, że wielu Polaków podejmuje decyzję o wyjeździe do tego kraju. Zachęca on między innymi wysokimi zarobkami oraz przejrzystymi warunkami współpracy.

Zdobycie uprawnień na wózki widłowe nie należy do najtrudniejszych zadań, jednak w przypadku pracy na stanowisku operatora równie ważne, jak nabyte na kursach umiejętności, są predyspozycje danej osoby. Przede wszystkim operatorzy powinni być zdyscyplinowani i punktualni. Nie bez znaczenia jest także umiejętność pracy w stresujących warunkach oraz pod presją czasu. Wymagania tego typu są podstawą nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech.

Praca ta odbywa się w zamkniętych obiektach oraz na zewnątrz, dlatego osoby, które aplikują na stanowisko operatora, muszą być przygotowane na wykonywanie obowiązków niezależnie od aktualnej pogody. Na co dzień załadowują i rozładowują towary oraz transportują je na paletach na niewielkie odległości. Jeśli zachodzi taka potrzeba, wykonują też drobne prace magazynowe. Operator wózka w Niemczech jest w stanie sporo zarobić, dlatego oferty tego typu cieszą się niesłabnącą popularnością.

Pomoc w znalezieniu zatrudnienia na tym stanowisku proponują pracownicy firmy Mondi. Na stronie tego przedsiębiorstwa udostępniane są godne uwagi oferty z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Niejednokrotnie zdarza się, że niemieccy pracodawcy nie wymagają znajomości języka lub też szukają kogoś, kto komunikuje się w nim na poziomie podstawowym. Zazwyczaj poszukują specjalistów zajmujących się przewożeniem towarów, sprawdzaniem stanu technicznego wózków oraz naprawą niewielkich usterek. W tym przypadku podstawą jest ukończony kurs oraz zdany egzamin państwowy, do którego mogą przystąpić osoby pełnoletnie mające co najmniej wykształcenie podstawowe.Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter