Domena: https://uzkmidas.pl
Dodano: 2021-06-12
Telefon: 783986995
Adres: Miła 4
Miejscowość: Kielce
Kod pocztowy: 25-612
Źródła:
https://uzkmidas.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Podatek_dochodowy_od_os%C3%B3b_fizycznych

Autor: Ewa Laskowska

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Rozliczenie podatku z zagranicy | Midas s.c. Usługi Zarządcze i Konsultingowe


Praca za granicą w okresie wakacyjnym to dla wielu studentów atrakcyjny sposób na zarobek. W krótkim czasie mogą uzupełnić swój budżet o kwotę umożliwiającą im opłacenie czesnego lub też  uzyskać środki na drobne czy poważniejsze wydatki. 

Większość osób uczących się, które ukończyły 18 lat, ma możliwość skorzystania z ofert pracy proponowanych przez rozmaite biura pośrednictwa zatrudnienia, które rekrutują pracowników do prac sezonowych, najczęściej przy zbiorach owoców i warzyw. Co ważne, jest to zatrudnienie legalne, więc po jego ustaniu pracodawca ma obowiązek wystawić dokument poświadczający, że dana osoba świadczyła pracę w konkretnym przedziale czasowym w jego przedsiębiorstwie oraz uzyskała z tego tytułu przychód. Takie pismo jest niezbędne, by na koniec roku rozliczeniowego pracownik mógł się bez przeszkód rozliczyć.

Jak można się spodziewać, tego typu papiery są wystawione w języku kraju, gdzie świadczona była praca. W celu ich przetłumaczenia należy zgłosić się do odpowiedniego realizatora, najlepiej tłumacza przysięgłego. Dopiero po uzyskaniu translacji można taki dokument przedstawić w biurze rachunkowym lub też podjąć samodzielną próbę rozliczenia. 

Inną opcją jest skorzystanie z oferty biura, które proponuje rozliczenie podatku z zagranicy bez konieczności tłumaczenia dokumentów. Taką usługę można zamówić, wchodząc na stronę internetową uzkmidas.pl. Pod podanym linkiem działa serwis obsługiwany przez kompetentne osoby, specjalizujące się w prawodawstwie holenderskim i niemieckim, czyli kierunkach bardzo często i chętnie wybieranych przez młodych ludzi jako miejsce tymczasowego lub stałego zatrudnienia. 

Wiedza i doświadczenie pracowników serwisu pozwalają na świadczenie usług w oparciu o aktualną podstawę prawną. Dzięki temu każde rozliczenie będzie przygotowane w profesjonalny sposób, bez konieczności jego dalszej weryfikacji lub korekty w urzędzie podatkowym. Klient nie jest przez to narażony na straty finansowe lub administracyjne, wynikające z niewywiązania się z obowiązku rozliczenia.Inne w pobliżu

Skypack Maszyny Pakujące

SAT-LINK