Domena: https://lektoring.pl/
Dodano: 2020-06-18
Telefon: +48 (56) 656-60-90
Adres: Konwaliowa 12
Miejscowość: Osiek Nad Wisłą
Kod pocztowy: 87--12
Źródła:
https://lektoring.pl/nagrania-lektorskie/bank-glosow-lektorskich/


Autor: Marika Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Lektor do prezentacji


Przygotowanie prezentacji firmowej nie jest tak łatwym zadaniem, jak mogłoby się to wydawać, ponieważ należy przemyśleć wiele kwestii. Tego typu materiały są niejako wizytówką przedsiębiorstwa, dlatego trzeba zrobić wszystko, by były zrozumiałe, możliwie jak najbardziej zwięzłe  i czytelne. Coraz większą popularnością cieszą się prezentacje głosowe ułatwiające zapamiętywanie przedstawianych informacji. Jednak, aby głos nie był drażniący, nagrywanie go powinno zostać zlecone doświadczonym profesjonalistom.

Wykwalifikowany lektor do prezentacji to osoba, z jaką można skontaktować się na stronie lektoring.pl. Jest to witryna internetowa przedsiębiorstwa oferującego banki głosowe, spośród których każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Warto pamiętać, że lektor musi być odpowiednio dopasowany zarówno do grupy odbiorców, jak i tematyki prezentacji. Innymi słowy, na inny głos zdecydują się klienci chcący stworzyć nagranie kierowane do nastolatków czy dzieci, a na inny ci tworzący prezentację dla dorosłych, która wykorzystywana jest w korporacjach.  

Przedsiębiorstwo, o jakim mowa, doceniane jest za fachową obsługę oraz możliwość rozpoczęcia współpracy z osobami nagrywającymi w języku angielskim. Są to native-speakerzy wyróżniający się nienagannym akcentem i doskonałą dykcją. Sprawdzają się szczególnie w przypadku nagrań prezentowanych poza granicami kraju, jak i tych puszczanych obcokrajowcom zamieszkującym Polskę. Ostateczny wybór głosu bywa skomplikowany, dlatego warto zasięgnąć rady wśród pracowników tego typu firm. Bardzo chętnie zaproponują najlepsze rozwiązanie, dzięki czemu głos będzie dopasowany do prezentowanego komunikatu.

Oczywiście współpraca z lektorem przydaje się nie tylko w trakcie tworzenia profesjonalnych prezentacji, gdyż jego wsparcie bywa na wagę złota w innych sytuacjach, takich jak konieczność nagrania spotu reklamowego, kursu e-learningowego, zapowiedzi telefonicznej łączącej z Biurem Obsługi Klienta, audiobooków i nie tylko.  Cena powyższych usług uzależniona jest między innymi od długości komunikatu, na jaki zdecyduje się klient.


Inne w pobliżu

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

TENSO-WAG

LABOTEST Laboratorium Analiz Fizykochemicznych