Domena: https://masi.com.pl
Dodano: 2022-11-22
Telefon: 534 224 229
Adres: Wielka Odrzańska 30
Miejscowość: Szczecin
Kod pocztowy: 70-535
Źródła:
https://masi.com.pl/medycyna-estetyczna/powiekszanie_ust

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Powiększanie ust w Szczecinie - na co się zdecydować?


Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na uzyskiwanie bardzo różnych efektów. Za ich pomocą można między innymi modelować sylwetkę czy poszczególne partie ciała, a efekty są tak dobre, że zabiegi tego rodzaju coraz częściej wypierają operacje plastyczne. Dzieje się tak także z tego względu, że procedury medycyny estetycznej są o wiele łatwiej dostępne, tańsze, nieinwazyjne, a zatem bezpieczne, bezbolesne oraz prostsze. Mają zatem liczne walory, pozwalając jednocześnie na uzyskiwanie świetnych efektów, w dodatku prezentujących się naturalnie.

Jednym z chętniej wybieranych zabiegów jest powiększanie ust, na co decydują się oczywiście przede wszystkim kobiety, choć także w przypadku mężczyzn nic nie stoi temu na przeszkodzie. Panie chcące dodać swym wargom ponętności poprzez zwiększenie ich objętości mają do wyboru między innymi powiększanie ich za pomocą własnego tłuszczu, kolagenu czy kwasu hialuronowego. W przypadku operacji plastycznych zaś stosuje się specjalne implanty. Wydaje się, że kwas jest najlepszym rozwiązaniem, czego najlepszym dowodem jest fakt, że wybierany jest najczęściej. Ma wiele zalet, między innymi wypełnianie ust substancjami daje naturalniejszy efekt niż wszczepianie w nie implantów, choć ta druga metoda jest znacznie bardziej trwała. Dla wielu osób jednak fakt, że na przykład kwas hialuronowy z czasem wchłania się, a usta wracają do pierwotnego kształtu, nie jest wadą, a przeciwnie - zaletą. Nie trzeba bowiem obawiać się, że w razie niezadowolenia z efektu zabiegu nic nie będzie dało się z tym zrobić. Poza tym zabiegi te są na tyle niedrogie, łatwe i szybkie, że bez trudu można je ponawiać kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Wszczepianie w wargi kwasu hialuronowego ma też wiele innych zalet - nie bez powodu substancja ta jest tak chętnie stosowana. Sięga się po nią między innymi w klinice MASI, oferującej powiększanie ust w Szczecinie. Substancja ta, podawana w wersji syntetycznej, nie stwarza ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych. Jej bardzo ważnym walorem jest fakt, że wiąże cząsteczki wody w skórze, zapewniając jej silne nawilżenie. W przypadku cienkiej, podatnej na wysuszanie i praktycznie pozbawionej gruczołów łojowych skóry ust jest to niezwykle istotne. Nie wszyscy wiedzą, że takie zabiegi wpływają też na odmłodzenie warg (na przykład w przypadku ich zwiotczenia, opadania kącików) i ich okolic.Inne w pobliżu

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Perfect Bust