Domena: https://magdalenamaluje.pl/
Dodano: 2023-09-17
Telefon: 696 807 810
Adres: Wąwozowa 28
Miejscowość: Koszalin
Kod pocztowy: 75-399
Źródła:
https://magdalenamaluje.pl/geneo-tripollar/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Gdzie w Koszalinie można zapisać się na Geneo Tripollar?


Nieinwazyjne, bezbolesne, ale mimo to dające widoczne rezultaty zabiegi medycyny estetycznej cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Jednym z popularnych ostatnio sposobów na poprawę wyglądu skóry twarzy jest Geneo Tripollar. Wykonuje się go za pomocą specjalnego urządzenia, które emituje fale radiowe o odpowiedniej częstotliwości. Rezultatem takiego zabiegu jest wyraźne dotlenienie zarówno naskórka, jak i głębszych warstw, poprawa krążenia krwi, spłycenie zmarszczek, a nawet zmniejszenie widocznych zmian skórnych powstałych na skutek starzenia lub pozostałości po trądziku.

Geneo Tripollar w Koszalinie jest dostępny w ramach oferty salonu kosmetycznego, który ogłasza się na stronie magdalenamaluje.pl. Zabieg ten poleca się osobom z różnymi problemami, zarówno wynikającymi z wieku, jak i przebytych chorób. Dodatkowo, nie trwa długo, jest przyjemny, nie sprawia bólu, pozwala się również odprężyć. Osiągane efekty są dostrzegalne niemal od razu. 

W ramach propozycji dostępnej pod podanym wcześniej linkiem można skorzystać również z innych form pielęgnacyjnych. Salon dysponuje odpowiednim do potrzeb zapleczem sprzętowym pozwalającym na przeprowadzanie zabiegów w zakresie niwelowania oznak starzenia, zlikwidowania objawów zmęczenia na skórze twarzy, a tym samym wydobycia jej naturalnego piękna. 

Na wizytę w salonie można umówić się osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Cennik za poszczególne usługi jest dostępny online. Kadra zapewnia, że zarówno pomieszczenia, w których wykonuje się zabiegi, jak i sprzęty oraz akcesoria pomocnicze są na bieżąco czyszczone i dezynfekowane, aby zapewnić higieniczne i bezpieczne warunki pracy. 

Na Geneo Tripollar lub inne formy pielęgnacji twarzy mogą zapisać się osoby ze skórą tłustą, normalną, mieszaną bądź naczynkową. Dzięki możliwości dostosowania poszczególnych parametrów urządzeń wykorzystywanych podczas zabiegów każdy klient może liczyć na indywidualne podejście uwzględniające jego personalne potrzeby. Inne w pobliżu

Kapitan Cook

Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak

Partner-spedycja