Domena: https://my3deko.pl/
Dodano: 2021-06-07
Telefon: 607642499
Adres: Chyleniec 9A
Miejscowość: Chyleniec
Kod pocztowy: 99-416
Źródła:
https://my3deko.pl/pergole-i-zadaszenia/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Maciej Dirbach My3Deko • Drewniane zadaszenie tarasu


Przydomowe tarasy to przestrzenie wykorzystywane chętnie podczas ciepłych dni. Można na nich wypocząć, zrelaksować się, spożywać posiłki oraz przyjmować zaproszonych gości. Niestety czasami zdarza się, że pogoda krzyżuje plany, a opady deszczu uniemożliwiają korzystanie z ich uroków. Na szczęście dziś istnieją praktyczne rozwiązania, dzięki którym przebywanie na tarasie niezależnie od aktualnej pogody nie wiąże się z dyskomfortem. Mowa tu przede wszystkim o zadaszeniach, o których warto pomyśleć już na etapie budowy domu. Produkuje się je między innymi z aluminium o niewielkiej wadze, szkła hartowanego niepodatnego na stłuczenia oraz innych materiałów.

Miłośnicy klasycznych rozwiązań cenią sobie konstrukcje drewniane, które pięknie się starzeją i odznaczają się ciekawym designem. Skutecznie chronią przed silnym promieniowaniem słonecznym, dlatego znajdują zastosowanie w trakcie upalnych dni. Pokrycia wykonywane z drewna należy regularnie impregnować specjalnymi preparatami chroniącymi przed wnikaniem brudu i wilgoci w strukturę materiału. Zadaszenia sprawiają, że tarasy stają się przytulniejsze, a ich posiadacze cieszą się większą prywatnością.

Produkuje się je z elementów konstrukcyjnych, takich jak słupki, krokwie, belki oraz mocowania łączące ze sobą poszczególne części. Specjaliści zalecają pokrywanie drewna lakierami lub środkami chroniącymi przed działaniem promieniowania UV, co sprawi, że będzie ono prezentować się estetycznie przez długie lata. Co równie istotne, zadaszenia doskonale pasują do pobliskiej zieleni i elementów małej architektury, takich jak drewniane ławki, stoliki, leżaki czy krzesła.

Firmą zajmującą się ich sprzedażą jest 3D Eko. To zaufane przedsiębiorstwo oferujące drewniane zadaszenie tarasu w niewygórowanych cenach, które jest użytkowane przez długie lata. Dzięki niemu klienci mogą przebywać na świeżym powietrzu, niezależnie od aktualnej pogody. Konstrukcje te sprawiają także, że nie ma konieczności odśnieżania tarasów, co zajmuje dużo czasu. Chronią one przed zabrudzeniami, pyłkiem  i spadającymi z drzew liśćmi.Inne w pobliżu

Mój Kot*PL

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne

HYDRO-TECH Paweł Waszczykowski