Domena: https://luppopuppo.pl/
Dodano: 2020-03-01
Telefon: +48 605 951 060
Adres: Słonimskiego 1
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 50-304
Źródła:
https://luppopuppo.pl/sale-zabaw/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Sala zabaw Wrocław • LUPU s.c.


Niezależnie od pory roku, każde dziecko musi w bezpiecznych warunkach wyładować swoją energię. Nie zawsze pogoda sprzyja spacerom, jeździe na hulajnodze czy rowerze i innym zabawom na świeżym powietrzu. Świetnym pomysłem jest skorzystanie z oferty sali zabaw we Wrocławiu prowadzonej przez firmę Luppo Puppo. Na miejscu najmłodsi mają dostęp do wielu atrakcji dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych. Najmłodsi mogą do woli „pływać” w basenie z piłeczkami, ćwicząc równocześnie znajomość podstawowych kolorów, rzucanie do celu, podrzucanie lekkich obiektów lub skomplikowane figury gimnastyczne. Starsi mogą zainteresować się wspinaczką, rozwijając swoje umiejętności na specjalnej ścianie wspinaczkowej. Dla wszystkich dostępna jest także interaktywna ścianka świetlna, chatka piratka oraz podwodny świat podświetlany światłem LED.

Sala zabaw oferuje też możliwość wynajęcia pomieszczeń na urodzinki dziecka. Zaproszenie przedszkolnych przyjaciół na wspólną przygodę na kolorowym placu zabaw zapewni piękne wspomnienia. Zabawa jest ważnym elementem codziennego życia dzieci, ponieważ podczas tej właśnie aktywności najmłodsi uczą się świata i współżycia w grupie. Zabawa stymuluje proces socjalizacji, dzięki czemu dziecko coraz chętniej i łatwiej nawiązuje kontakty z rówieśnikami. Dzięki odpowiednio dobranym zabawkom i urządzeniom młody człowiek ma możliwość odkrywać i badać różne aspekty otaczającej go rzeczywistości. Czy chodzenie w basenie wypełnionym piłeczkami to tylko czynność mająca zająć czas? Otóż nie – podczas niego dziecko ćwiczy poruszanie się w różnych warunkach, zachowanie prawidłowej postawy ciała, uczy się balansowania na jednej nodze i usuwania przeszkód. Niepozorna zabawa niezwykle silnie stymuluje jego rozwój fizyczny.

Dziećmi bawiącymi się na sali opiekują się przeszkolone osoby, dzięki czemu rodzice mogą odetchnąć w kawiarence przy filiżance pysznej kawy. Równocześnie mogą śledzić wzrokiem poczynania swojej pociechy, obserwując nieskrępowaną radość i kreatywne działanie. W sali znajdują się trzy poziomy, na których dostępne są różne atrakcje dla dzieci w wieku 3-6 lat.Inne w pobliżu

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Perfect Bust