Domena: https://leontravel.pl/
Dodano: 2019-12-24
Telefon: 600 370 318
Adres: Wieruszowska 10
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 60-101
Źródła:
https://leontravel.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Wynajem autobusów Poznań


Organizacja transportu dla dużej grupy osób może stanowić niełatwe wyzwanie. Nic dziwnego, gdyż chodzi przede wszystkim o maksymalne bezpieczeństwo i najwyższy komfort podróżnych. To cechy, jakimi zawsze należy się kierować przy planowaniu każdego wyjazdu. Dlatego tak ważnym elementem jest wybór firmy transportowej, która perfekcyjnie realizuje wszystkie usługi. Warto zwrócić uwagę, czy przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnymi autobusami. Nie bez znaczenia będzie również doświadczenie poparte opiniami zadowolonych klientów. 

Doskonałą propozycją dla najbardziej wymagających będzie oferta firmy Leon Travel. Możliwość wynajmu autobusów w Poznaniu docenią osoby, które oczekują najwyższych standardów. Profesjonalny zespół fachowców zadba o wszystkie, nawet te najdrobniejsze detale, aby podróż upłynęła w miłej atmosferze. Na szczególną uwagę zasługują konkurencyjne ceny. Do dyspozycji klientów oddano pojazdy popularnych producentów, którzy od lat wzbogacają rynek w atrakcyjne modele autokarów. Oto atuty, na które zawsze można liczyć:

  • możliwość przewozu do pięćdziesięciu osób jednym autokarem
  • bogate wyposażenie pojazdów
  • najwyższe kwalifikacje kierowców
  • toalety i klimatyzacja na pokładach

Autokary zostały przeznaczone do przewozu od trzydziestu do pięćdziesięciu osób. Za każdym razem są dokładnie sprawdzane i poddawane specjalistycznym przeglądom. Przewoźnik posiada niezbędne dokumenty, pozwalające poruszać się nie tylko po polskich drogach, ale również międzynarodowych. Każdy autokar został wyposażony w liczne udogodnienia, które sprawią, że nawet daleka podróż będzie niezwykle przyjemna. Fotele z podnóżkami i dostępem do stolików pozwolą odprężyć się na długie godziny. Ponadto na pokładach zainstalowano klimatyzację, a także toaletę. Podróżni mogą również skorzystać z minibarku, posłuchać muzyki, a także obejrzeć film.  Warto podkreślić ponadprzeciętne umiejętności kierowców, potwierdzone wymagającymi kursami i szkoleniami. Wynajem autobusów w Poznaniu to idealne rozwiązanie na każdą okazję.

 


Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter