Domena: https://growseed.pl/
Dodano: 2022-04-28
Telefon: 731829829
Adres: Słoneczna 4
Miejscowość: Bielany Wrocławskie
Kod pocztowy: 55-040
Źródła:
https://growseed.pl/royal-queen-seeds-og-kush
https://pl.wikipedia.org/wiki/Konopie
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Gdzie można zamówić nasiona marihuany OG KUSH?


Sporo kontrowersji budzi fakt, że w sklepach internetowych i punktach stacjonarnych można w pełni legalnie zakupić nasiona konopi indyjskiej. Dla wielu osób jest to niezrozumiałe, ponieważ za uprawianie marihuany w Polsce grozi kara pozbawienia wolności. Okazuje się jednak, że same nasiona nie zostały uznane za nielegalny wyrób narkotyczny ze względu na brak uzależniających i szkodliwych substancji, które są wytwarzane dopiero w momencie hodowli. Polscy klienci mogą więc bez obaw nabyć saszetki z nasionami w celach kolekcjonerskich. Należy podkreślić, że tego typu produkty mogą zamówić jedynie osoby pełnoletnie.

Jeśli chodzi o nasiona OG Kush pochodzące od amerykańskiej marki Royal Queen Seeds (jednej z najpopularniejszych na rynku), to są one wręcz unikatem dla prawdziwych kolekcjonerów. Stanowią bowiem jeden z pierwszych produktów wypuszczonych przez kalifornijską firmę. Rozszyfrowanie nazwy jest kwestią sporną, gdyż jedni uważają, że OG to skrót od Original Gangster, a inni, że od Ocean Grown. Plony wyhodowane z tych nasion (co w Polsce jest surowo zabronione!) charakteryzują się mocnym aromatem i działaniem ze względu na mieszankę Sativy (25 %) oraz Indicy (75 %). Marka produkuje także wiele innych odmian marihuany, w tym m.in.:

  • Northern Light Auto,
  • Amnesia Haze,
  • Blue Cheese Auto,
  • Bubble Kush,
  • Candy Kush Express,
  • Euphoria CBD,
  • i wiele innych.

Firma specjalizuje się w wytwarzaniu nasion feminizowanych (pochodzących z roślin żeńskich) - automatycznych oraz typu indoor i outdoor. 

Kolekcjonerskie nasiona marihuany pochodzące od amerykańskiego producenta Royal Queen Seeds (działającego na rynku od kilkudziesięciu lat) można znaleźć na stronie dostępnej pod adresem growseed.pl. Firma umożliwia zakup nasion na sztuki (1, 3, 5, 10, a nawet 100) znajdujących się w oryginalnie zapakowanych saszetkach lub pudełkach. Na opakowaniach często zamieszczane są oryginalne grafiki i napisy, które wyróżniają się na tle posiadanej kolekcji. Wszystkie zamówienia online są wysyłane w przeciągu 24 godzin. Warto również wspomnieć, że firma prowadzi kilka stacjonarnych punktów zlokalizowanych na Bielanach Wrocławskich (przy ulicy Słonecznej), a także w Warszawie (ulica Farysa) i Poznaniu (ulica Słupska). W razie jakichkolwiek pytań czy problemów obsługa sklepu zawsze chętnie służy wsparciem.Inne w pobliżu

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Perfect Bust