Domena: https://www.kuczma.pl/
Dodano: 2022-11-29
Telefon: 61 81 86 336
Adres: Fabryczna 12
Miejscowość: Swarzędz (k. Poznań)
Kod pocztowy: 62-020
Źródła:
https://www.kuczma.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czym cechują się popularne w Poznaniu nośniki reklam z plexi?


Każdy przedsiębiorca doskonale wie, że bez reklamy produktów czy usług nie pozostanie na rynku zbyt długo, dlatego wielu szuka rzetelnych firm oferujących efektowne, skuteczne, a jednocześnie niedrogie nośniki reklamy. Wiadomo, że na duże akcje promocyjne mogą pozwolić sobie jedynie duże przedsiębiorstwa, ale oferta rynku jest na tyle bogata, iż każdy znajdzie produkt, który pozwoli mu utrzymać się w danej branży. Wybierając pracownię oferującą takie atrakcyjne cenowo artykuły promocyjne, warto zwrócić uwagę na doświadczenie i opinie klientów.

Poszukując producenta ciekawych artykułów promocyjnych, warto zainteresować się pracownią istniejącą od końca lat 90. ubiegłego wieku. Jest to firma prowadzona z pasją, której ambicją jest ciągły rozwój oraz satysfakcja klientów. Pragnąc spełniać oczekiwania, projektanci uważnie wsłuchują się w nie i na nich opierają projekty, służąc też własnymi radami bazującymi na znajomości marketingu.

Na stronie kuczma.pl należącej do pracowni można znaleźć mnóstwo przykładowych produktów reklamowych m.in. dla klientów z Poznania, tworzonych z plexi oraz innych materiałów z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Firma ta projektuje i wykonuje:

  • estetyczne potykacze z wymienną grafiką,
  • świecące litery i znaki przestrzenne w różnej kolorystyce,
  • nowoczesne, podświetlane kasetony reklamowe,
  • pylony z podświetleniem LED w standardzie,
  • cienkie panele z wymiennym drukiem i podświetleniem.

Jest to zaledwie ułamek tego, co przedsiębiorstwo to może zaoferować. Chociaż podstawowym materiałem ze względu na łatwość obróbki i zachowanie estetyki przez długi czas, wykorzystywanym niemal w każdym nośniku reklamy jest tworzywo plexi, pracownia używa w swoich projektach mnóstwo innych, nowoczesnych, odpornych na niekorzystne warunki materiałów, np. styroduru czy dibondu.

Firma ta dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, w tym laserem CNC, frezarką CNC oraz wielkoformatowymi maszynami do produkcji reklam, które wraz z bogatą wiedzą i doświadczeniem pozwalają stworzyć wizerunek firmy klienta.


Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter