Domena: https://www.konwerter.com.pl/
Dodano: 2022-08-12
Telefon: 507 471 310
Adres: Browarna 23
Miejscowość: Bielsko-Biała
Kod pocztowy: 43-300
Źródła:
https://www.konwerter.com.pl/products/7/asseco-wapro-mag-windows-handel

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!ASSECO WAPRO MAG WINDOWS HANDEL - import jakich danych?


Proces księgowy wymaga pełnej archiwizacji. Nie jest to zawsze możliwe, głównie z uwagi na kwestię rozmaitych formatów plików. Zapisywanie ich w różnym rozszerzeniu nie sprzyja ich ponownej edycji (nie zawsze księgowa dysponuje odpowiednim programem do ich otworzenia i wprowadzania ewentualnych zmian) i późniejszemu przechowywaniu. W ostateczności rozwiązaniem jest drukowanie każdego dokumentu, co jednak jest nie tylko pracochłonne i zajmuje sporo czasu, ale też generuje znaczne koszty (papier, tusz, eksploatacja urządzeń drukujących, zużycie prądu), a efekty zajmują naprawdę dużo miejsca.

Obecnie, aby pracować efektywnie i zgodnie z wymogami prawa, księgowa musi mieć stały dostęp do zasobów finansowych firmy, łącznie z możliwością ich edycji. Pomocną dłoń dla osób zajmujących takie stanowisko wyciąga kadra firmy Lido Spółka cywilna Jacek Skalny Marcin Wandzel z Bielska-Białej. Pracownicy, dostrzegając olbrzymie zapotrzebowanie na odpowiadający potrzebom rynkowym produkt ułatwiający scalanie dokumentów księgowych, postanowili odpowiedzieć na tego typu wymagania. Opracowali wydajny i efektywny program ASSECO WAPRO MAG WINDOWS HANDEL, którego wersję demo można obejrzeć na stronie dostawcy. 

Wspomniane narzędzie to doskonała inwestycja nie tylko w pion księgowy, ale także w rozwój całego przedsiębiorstwa. Pozwala na uporządkowanie kwestii związanych z dokumentacją handlową, w tym zarówno przyjmowaniem surowca i materiałów, jak i wydawaniem gotowego wyrobu. Wapro umożliwia import i edycję różnego typu danych, w tym również wyciągów bankowych. Niweluje to możliwość popełnienia błędów przy ręcznym przepisywaniu poszczególnych kwestii, a także wynikających z tego pomyłek w zakresie późniejszej realizacji przelewów. 

Kadra dostawcy wspiera klienta na każdym etapie wdrażania programu. Przedstawia jego funkcje i możliwości oraz jest w stanie dopasować poszczególne segmenty do konkretnej działalności. Pozwala to na pełną personalizację narzędzia i wykorzystanie jego wszystkich możliwości.Inne w pobliżu

Optyk Rozmus Eye Care

"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka

Moniuszki 7 Sp. z o. o.