Domena: https://kocicalus.pl
Dodano: 2022-12-02
Telefon: 663641401
Adres:
Miejscowość: Chrząstawa Wielka
Kod pocztowy: 55-033
Źródła:
https://kocicalus.pl/kocieta/


Autor: Marika Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jak dobrze wybrać kocięta brytyjskie?


Polacy coraz chętniej nabywają rasowe koty, stawiając na przedstawicieli różnych ras. W wyborach tych kierują się przede wszystkim wyglądem zwierząt, choć oczywiście usposobienie także ma spore znaczenie. Sporą popularnością cieszą się koty brytyjskie, cenione przede wszystkim ze względu na ich wyjątkowe umaszczenie i piękne, gęste futerko. Duże zainteresowanie sprawia, że na polskim rynku działa wiele hodowli takich zwierząt. Jak wybrać dobrą firmę? Trzeba zwrócić uwagę na kilka aspektów.

Z pewnością kocięta brytyjskie nie należą do najtańszych zwierząt, ale lepiej nie szukać oszczędności, może się bowiem okazać, że niską cenę proponuje pseudohodowla, ewentualnie hodowla, w której nieszczególnie dba się o zwierzęta. Kupowanie w takich miejscach napędza naganny moralnie proceder, ale też może skutkować zakupem zwierzęcia o nie najlepszym stanie zdrowia czy źle zadbanego. Dobra hodowla musi dbać o swoje zwierzaki, zarówno posiadane i przeznaczone do rozrodu, jak i nowe mioty. Oddawane w ręce nabywców kocięta brytyjskie muszą być idealnie zadbane, a także dobrze przygotowane do przenosin do nowego domu. Istotne jest nie tylko to, by były w stanie radzić sobie bez matki jeśli chodzi o jedzenie, ale też były nauczone korzystania z kuwety oraz przyzwyczajone do kontaktu z ludźmi. Oczywiście mały kotek w nowym miejscu zamieszania zawsze będzie bojaźliwy i ostrożny na początku, jednak kot przyzwyczajony do kontaktu z ludźmi szybko się do nich przekona, podczas gdy pozbawiony socjalizacji może być dziki. Dlatego też, chcąc zdobyć dobrego przyjaciela, warto postawić na hodowlę Koci Całus, w której wszystkie koty traktowane są jak członkowie rodziny, więc już od początku swojego życia są przygotowane do tego, by żyć z ludźmi pod jednym dachem i w świetnej komitywie.

Duże znaczenie ma też fakt, że oddawane zwierzaki są odrobaczone, zaszczepione, a nawet wysterylizowane. Dla ich nabywców jest to niezwykle dogodne, nie każdy bowiem wie, jak pielęgnować zwierzę po zabiegu sterylizacji i nierzadko mogłoby to też być kłopotliwe, na przykład dla osób niemających wiele czasu. Oczywiście brak konieczności przeprowadzania takich zabiegów we własnym zakresie jest też dla nabywców opłacalny, gdyż koszty te ponosi hodowla. Korzystanie z usług wskazanej firmy ma zatem wiele zalet, jest także opłacalne.Inne w pobliżu

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Perfect Bust