Domena: https://klinikazlotowska.pl/
Dodano: 2022-07-07
Telefon: 607229933
Adres: Złotowska 63
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 60-189
Źródła:
https://klinikazlotowska.pl/czym-i-czego-przyczyna-sa-teleangiektazje/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Teleangiektazje - jak pozbyć się niepożądanych zmian?


Osoby z cerą naczynkową często są niezadowolone z wyglądu swojej skóry. Skarżą się na różnego rodzaju niedoskonałości, pajączki i  zaczerwienienia. Przyczyną tego typu nieprawidłowości są poszerzone drobne naczynia krwionośne. Mogą one występować na twarzy oraz kończynach dolnych. Stanowią duży problem natury estetycznej, który negatywnie wpływa na wygląd i samopoczucie. Niepożądane zmiany mogą pojawić się na skutek działania czynników zewnętrznych takich jak nadmierne wystawianie skóry na słońce, wysokie temperatury, a także niewłaściwa pielęgnacja cery. 

Tego typu nieprawidłowości nie należy lekceważyć. Wymagają konsultacji ze specjalistą i rozpoczęcia odpowiedniego leczenia. Do najskuteczniejszych metod należy laseroterapia, do której wykorzystuje się skoncentrowaną energię świetlną. Zabieg ten jest bezpieczny i wiąże się z krótkim czasem rekonwalescencji. W Klinice Złotowskiej można także skorzystać ze skleroterapii, do której używa się specjalnych preparatów. Dzięki nim można zlikwidować poszerzone naczynka żylne. W placówce wykorzystywane są różne metody, które usuwają teleangiektazje. Poprawiają one wygląd cery i wyrównują jej koloryt.

Osoby, które zmagają się z popękanymi naczynkami, powinny zadbać również o odpowiednią dietę, dzięki której można zmniejszyć ryzyko powstawania niepożądanych zmian. Warto sięgnąć po specjalistyczne kosmetyki, które chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym. Należy unikać intensywnego wysiłku i nagłych zmian temperatury. Pomocne są również zabiegi laserowe i skleroterapia. Metody te skutecznie radzą sobie z defektami, usuwają przebarwienia i pajączki. Specjaliści dobierają techniki indywidualnie do rodzaju i stopnia zaawansowania problemów. Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter