Domena: https://parkingwbalicach.pl/
Dodano: 2020-06-16
Telefon: +48 536 939 600
Adres: Cholerzyn 348
Miejscowość: Cholerzyn
Kod pocztowy: 32-060
Źródła:
https://parkingwbalicach.pl/


Autor: Marika Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!parkingwbalicach.pl - Parking Balice lotnisko


Wiele osób podróżuje samolotem na trasach krajowych i międzynarodowych. Nie dotyczy to jedynie ludzi, którzy wyjeżdżają poza granicę Polski w celu osiągnięcia lepszych zarobków. Dla wszystkich zainteresowanych ofertą na stronie parkingwbalicach.pl przygotowano najważniejsze informacje, które pozwalają zdecydować się na wynajęcie miejsca parkingowego przy lotnisku.

Parking przy lotnisku Balice jest bardzo dobrze zabezpieczony. Oprócz ogrodzenia znajduje się tam również monitoring. Dodatkowo przez 24 h na dobę można liczyć na stróża, który będzie doglądał wszystkich znajdujących się tam pojazdów. Oferta najmu parkingu powinna szczególnie zaciekawić osoby, które nie mają możliwości skorzystania z bezpośredniego dojazdu np. miejskim środkiem transportu. Nie każdy również może poprosić kogoś z rodziny czy sąsiada o podwiezienie na teren lotniska.

Wchodząc na stronę internetową odnaleźć można formularz, na którym rezerwuje się termin miejsca parkingowego. Po podaniu danych otrzymuje się e-mail potwierdzający. Gdy dojadą Państwo do celu, to firma zapewni busa, dzięki któremu będzie można sprawnie i w kilka minut dostać się na teren budynku z odprawą. Witryna WWW skupia również podstawowy cennik, jednak dla osób potrzebujących pozostawić swoje auto na dłużej, przygotowane są pakiety abonamentowe. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy przy częstych lotach z Krakowa.

Na terenie obiektu parkingowego znajduje się AutoBodySpa, w którym można poddać samochód kompleksowej usłudze czyszczenia oraz konserwacji. Pozwoli to zachować karoserię w odpowiedniej czystości. Dodatkowo warto wspomnieć, że pokrycie blach specjalnymi środkami może skutecznie zabezpieczyć pojazd przed brudem, jak i drobnymi rysami. Wszelkie niezbędne informacje o najmie miejsca parkingowego przy lotnisku Balice, dają szansę wybrać najlepszą ofertę usługową bez obaw o przepłacanie. Pytania dotyczące parkingu całodobowego można przesyłać drogą e-mailową lub telefonując pod numer obsługi klienta.Inne w pobliżu

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Radecka, Lucyna Radecka

DAUL Jacek Jastrzębski