Domena: https://kancelaria-mosina.pl/
Dodano: 2022-12-09
Telefon: 0048604133921
Adres: Poznańska 2
Miejscowość: Mosina
Kod pocztowy: 62-050
Źródła:
https://kancelaria-mosina.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Notariusz w Luboniu - co można mu zlecić?


Z notariuszem kontaktują się przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne, chcące przygotować dokumenty mające moc prawną, które mogą być wykorzystywane w sądach. Do jego obowiązków zalicza się sporządzanie oraz odczytywanie treści aktów notarialnych, na które składają się między innymi umowy ustanowienia hipoteki czy sprzedaży nieruchomości. Na ich życzenie sporządza także umowy przedwstępne i spisuje protokoły. Oryginały pism, jakimi się zajmuje, są przechowywane w kancelarii, co oznacza, że zainteresowani otrzymują jedynie kopie. Nie są mu obce kwestie dotyczące odrzucania lub przyjmowania spadków czy zatwierdzania zgodności testamentów.

Zakres działań kancelarii notarialnych jest bardzo szeroki. Jedną z nich jest firma jest Kancelaria Notarialna Hanna Jaworska Marta Poturalska Spółka Cywilna, współpracująca z mieszkańcami Lubonia. Notariusz w niej zatrudniony bierze na siebie szereg formalności i podejmuje się sporządzania aktów poświadczenia dziedziczenia, przechowywania papierów wartościowych lub gotówki należącej do klientów oraz tworzenia intercyzy. Jest to dokument potwierdzający rozdzielność majątkową partnerów, który może wejść w życie nie tylko przed zawarciem związku małżeńskiego, ale też po ślubie. Stanowi zabezpieczenie każdej ze stron i przydaje się w momencie problemów finansowych jednego z partnerów.

Notariusz uczestniczy w postępowaniach spadkowych i przygotowuje pisma, które sprawiają, że wiadomo, kto jest spadkobiercą.  Wizytą w kancelarii notarialnej interesują się z reguły osoby, którym zależy na uproszczonych procedurach. Dzięki swojemu podpisowi oraz pieczęci specjalista poświadcza dokumenty, na które składają się pełnomocnictwa, darowizny czy umowy związane z ustanowieniem odrębnej własności lokalu bądź użytkowaniem wieczystym.Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter